Valla maailmameistrite rida sai täiendust

                     
Valla maailmameistrite rida sai täiendust
Foto: MorgueFile,
---

Aastaid tagasi tuli Margus Hunt juunioride maailmameistriks kuulitõukes ja kettaheites. Siis tuli Andres Liiviste kord kurtide võistlustelt ja Märt Israel sai universiaadi kulla.

Täna on põhjust õnnitleda Herbert Seppa, kes tuli äsja Soomes lõppenud maailma sisemeistrivõistlustel maailmameistriks teivashüppes. Hea sportlik saavutus on ka Raimo Sarve hõbemedal kuulitõukes  ning 5. tulemus raskusheites ja Ülo Kulli mitmevõistluses saavutatud 12. koht samalt võistlustelt.

Tuleb hinnata meeste saavutusi, sest veteranide sport on oma rahakoti peal ning lisaks rahale peab jätkuma motivatsiooni treeninguteks ja tegijatel peab olema hea tervis. Seda viimast tulebki meie tänastele kangelastele eelkõige soovida. Seda enam, et tihti riputatakse naelkingad ikka väga vara varna, tuues põhjuseks vigastuse või rahapuuduse.

Meistrimedalid jagati Karksi-Nuias

Viljandimaa meistrivõistlused maanteejooksus peeti sellelgi aastal Karksi-Nuias. Ideaalsetes ilmastikuoludes peetud võistlustel oli kõige kiirem mees 10 km rajal Keio Kits Holstrest. Naised ja nooremad võistlejad said ennast proovile panna viiekilomeetrisel distantsil. Valla jooksjatest võitsid oma vanuseklassis Magnus Kase (A-klass), Eero Maling (C-klass) ja Birgit Hromenkov (juunior). Taimo Tugi ohjeldas liiklust ja kohtunikud, eesotsas peakohtunik Mart Kursiga, said oma ülesannetega hästi hakkama.

Soovin minagi head jooksulusti kõikidele jooksuhuvilistele.


Vaata märksõnade teemalehti või lisa/eemalda neid MyDelfi huvidest + ja - abil.

Mis teemad Sind huvitavad?

  • -  jälgi
  • -  ära jälgi
Lase MyDelfil ehitada Sinu personaalne uudisleht!

Logi sisse Facebook'iga

Alusta MyDelfi kasutamist
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
Maakonna uudised
Kuidas eestlased Siberis pulmi pidasid Eluloolisi ülestähendusi Maarjamaalt ja kaugemalt 18. Kuidas eestlased Siberis pulmi pidasid