Toimus 6 etappi, millest igal osalejal läks arvesse 4 paremat kohta. Medalikonkurentsis lõi kaasa ligi 30 võistlejat. Kõige rohkem osavõtjaid oli 11-13-aastaste tüdrukute vanuseklassis. Parimad ajad omavanuste seas saavutasid tüdrukutest Gedly Tugi ja Gerli Koit, noormeestest Remy Raheste ja meeste arvestuses Riho Liiber. Tublit võistlusindu näitasid kõige nooremad tüdrukud ja poisid. Aitäh kõigile osavõtjatele, kaasaelajatele ja lastevanematele, tänu teile toimusid põnevad võistlused detsembrist aprillini. Tulemusi saab vaadata valla koduleheküljelt.

Lisaks vallasisestele mõõduvõtmistele osalesid õpilased veel mitmetel ujumisvõistlustel. Jaanuaris käisime kooli võistkonnaga Eesti Koolispordi Liidu võistlustel Vinni-Pajustis, mis on kahtlemata kõige tähtsam ja väga suure osavõtjate arvuga jõukatsumine. Parimad kohad sai Gerli Koit 6.-7. klasside arvestuses (vabaltujumises 9. koht 36 võistleja ja seliliujumises 10. koht 26 võistleja hulgas).

Detsembrikuul toimus meie ujulas juba 10 aastat kestnud sõprusvõistluste avastart, kuhu tulid külalisvõistlejad Viljandist, Märjamaalt ja Pärnust. Teine jõuproov oli veebruaris Viljandis ja võistlushooaja lõpetasime Pärnus Raba ujulas. Osavõtt erinevatest võistlustest teistes ujulates tõstab kindlasti huvi selle spordialaga tegelemise vastu.

Loodan jätkuvat koostööd ja rohket osavõttu järgmisel hooajal.