Pärimusmuusika keskus kutsub Indrek Kalda juubelikontserdile

                     
Indrek Kalda (Foto: www.folk.ee)
Eestielu

6. detsembril täitub täitub 50. aastaring virtuoossel pillimehel, ainulaadse hääletämbriga lauljal ja nõudlikul muusikapedagoogil Indrek Kaldal.

Sel puhul ootab Eesti Pärimusmuusika Keskus tema sõpru ja austajaid neljapäeval, 9. detsembril kell 19.00 Viljandi Pärimusmuusika Aita osa saama juubelikontserdist "Jagatud armastus".

Aida produtsent Janne Suits märkis, et Indrek Kalda on TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia õppejõuna aidanud üles kasvatada mitu põlvkonda viiuldajaid ning püsib visalt selle töö juures ka praegu. Seeläbi on ta andnud palju nii eesti pärimusmuusikale kui muusikale üldse. "Pealegi on ta ka ise läbi aastate olnud väga viljakas muusik, tehes kaasa mitmetes kuulsates ansamblites, nagu näiteks Kukerpillid, Justament, Lindpriid, Sannalised ja mitmed teised."

Koos sünnipäevalapsega astuvad 9. detsembril aida suure saali lavale Celia Roose, Toomas Lunge, Jaan Sööt, Tiit Kikas, Sven Kullerkupp, Kait Tamra, Jaak Tuksam, Andres Kuut ja veel terve rida andekaid muusikuid. Kõlavad laulud Lindpriide, Jääääre, Justamendi ja Sannaliste repertuaarist, aga ka paljud lood, mis on spetsiaalselt selle õhtu tarvis sahtlipõhjast üles otsitud.

Vaata ja kuula mullu septembris toimunud Omakultuuriakadeemia kontsertkohtumist, mille külaline oli Indrek Kalda: http://darwin.kultuur.edu.ee/omakultuuriakadeemia/


Vaata märksõnade teemalehti või lisa/eemalda neid MyDelfi huvidest + ja - abil.

Mis teemad Sind huvitavad?

  • -  jälgi
  • -  ära jälgi
Lase MyDelfil ehitada Sinu personaalne uudisleht!

Logi sisse Facebook'iga

Alusta MyDelfi kasutamist
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
Maakonna uudised
Kuidas eestlased Siberis pulmi pidasid Eluloolisi ülestähendusi Maarjamaalt ja kaugemalt 18. Kuidas eestlased Siberis pulmi pidasid