Valimistulemused

Uuendatud: 23.10, 15:14
Tallinn
Hääli kokku: 218505
Nimekiri Hääli % Häältest Mandaate Mandaate 2009
Eesti Keskerakond 115101
53%
46 +2
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 41911
19%
16 +3
Eesti Reformierakond 23186
11%
9 -5
Sotsiaaldemokraatlik Erakond 21692
10%
8 -
Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 8783
4%
0
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5952
3%
0
Valimisliit Tallinna Rohelised 1012
0%
0
Üle-eestiline Valimisliit 436
0%
0
Üksikkandidaat 383
0%
0 -
Valimisliit RODINA 49
0%
0

Valimistest osavõtt

Uuendatud: 23.10, 15:14
Osalusprotsent:
64,1%
Hääleõiguslikke: 343268 Hääletanuid: 218505
  • E-hääled: 47745
  • Jaoskondade hääled: 170760

Kandidaatide hääled

Nimi Nimekiri Hääled Valitud
EDGAR SAVISAAR Eesti Keskerakond 39979
JÜRI RATAS Eesti Keskerakond 8017
EERIK-NIILES KROSS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 6897
YANA TOOM Eesti Keskerakond 5327
MIHHAIL KÕLVART Eesti Keskerakond 5307
RAINER VAKRA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4237
VIKTOR VASSILJEV Eesti Keskerakond 4079
MIHHAIL KORB Eesti Keskerakond 2672
URMAS PAET Eesti Reformierakond 2633
ANDREI NOVIKOV Eesti Keskerakond 2606
URMAS REINSALU Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 2509
OLGA IVANOVA Eesti Keskerakond 2450
VALDO RANDPERE Eesti Reformierakond 2343
JUHAN PARTS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 2310
TARMO KRUUSIMÄE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 2281
LIISA-LY PAKOSTA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 2113
KEN-MARTI VAHER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 2035
HANNO PEVKUR Eesti Reformierakond 1759
ANDRES ANVELT Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1614
JÜRGEN LIGI Eesti Reformierakond 1606
REIN RATAS Eesti Keskerakond 1537
ERKI NOOL Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 1527
MARGARITA TŠERNOGOROVA Eesti Keskerakond 1449
TAAVI RÕIVAS Eesti Reformierakond 1405
INDREK SAAR Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1391
MART NUTT Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 1352
KARIN TAMMEMÄGI Eesti Keskerakond 1335
KALEV VAPPER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 1333
ALEKSANDR TŠAPLÕGIN Eesti Keskerakond 1326
JURI POLJAKOV Eesti Keskerakond 1288
ERKI SAVISAAR Eesti Keskerakond 1273
IGOR KRAVTŠENKO Eesti Keskerakond 1270
MAREK JÜRGENSON Eesti Keskerakond 1265
KEIT PENTUS-ROSIMANNUS Eesti Reformierakond 1184
TOOMAS VITSUT Eesti Keskerakond 1181
VILJA SAVISAAR-TOOMAST Eesti Reformierakond 1093
TIIT TERIK Eesti Keskerakond 1052
VLADIMIR VELMAN Eesti Keskerakond 1052
ARVO SARAPUU Eesti Keskerakond 1004
NATALIA MALLEUS Eesti Keskerakond 891
ELLE KULL Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 878
MERIKE MARTINSON Eesti Keskerakond 762
ENN EESMAA Eesti Keskerakond 756
MÄRT SULTS Eesti Keskerakond 738
KRISTEN MICHAL Eesti Reformierakond 697
MAILIS REPS Eesti Keskerakond 682
MARIKA TUUS-LAUL Eesti Keskerakond 654
SIIM VALMAR KIISLER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 615
REET ROOS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 501
SVEN SESTER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 469
JAAK JUSKE Sotsiaaldemokraatlik Erakond 458
RUSLANA VEBER Eesti Keskerakond 455
KALLE KLANDORF Eesti Keskerakond 435
IGOR GRÄZIN Eesti Reformierakond 406
MADIS KÜBAR Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 308
ANTO LIIVAT Sotsiaaldemokraatlik Erakond 279
RIINA SOLMAN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 278
NELLI PRIVALOVA Eesti Keskerakond 255
LEONID MIHHAILOV Eesti Keskerakond 243
NIINA SÕTNIK Eesti Keskerakond 242
BARBI-JENNY PILVRE-STORGARD Sotsiaaldemokraatlik Erakond 239
TAAVI AAS Eesti Keskerakond 227
VADIM BELOBROVTSEV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 218
IGOR JERMAKOV Eesti Keskerakond 205
JELENA GLEBOVA Eesti Keskerakond 204
MARIA JUFEREVA Eesti Keskerakond 199
VJATŠESLAV PRUSSAKOV Eesti Keskerakond 191
ALEKSEI SEMJONOV Eesti Keskerakond 177
DENISS PRESNETSOV Eesti Keskerakond 174
HEIDY TAMME Eesti Keskerakond 127
KAIE KÕRB Eesti Keskerakond 111
SIIM KABRITS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 89
KAJA LAANMÄE Eesti Keskerakond 75
IRINA EMBRICH Eesti Keskerakond 47
TOIVO TOOTSEN Eesti Keskerakond 38
HANNO MATTO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 34
ANDRES KOLLIST Eesti Keskerakond 33
ELMAR-JOHANNES TRUU Eesti Keskerakond 31
DAISY JÄRVA Eesti Keskerakond 13
YOKO ALENDER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 1991
SVEN MIKSER Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1950
MARTIN HELME Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1596
EIKI NESTOR Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1414
HARDO AASMÄE Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 1099
JUKU-KALLE RAID Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 1085
MART HELME Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1027
LAGLE PAREK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 1020
MARET MARIPUU Eesti Reformierakond 851
HELLE KALDA Eesti Keskerakond 708
HENDRIK AGUR Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 708
OLGA SÕTNIK Eesti Keskerakond 701
ANDREI HVOSTOV Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 681
PRIIDU PÄRNA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 600
KADRI JÄÄTMA Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 597
PAUL-EERIK RUMMO Eesti Reformierakond 594
LAURI LAATS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 585
KATRIN SAKS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 544
OLGA BARABANER Eesti Keskerakond 540
EDUARD TOMAN Eesti Keskerakond 526
ABDUL HAMID TURAY Sotsiaaldemokraatlik Erakond 516
ANDRES ÖPIK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 511
EINAR LAIGNA Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 510
JÜRI KUUSKEMAA Eesti Keskerakond 498
TIIT MEREN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 498
JAAK UUDMÄE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 483
TIINA TOOMET Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 483
KAREL RÜÜTLI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 475
KÜLLIKI KÜBARSEPP Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 468
MARIANNE MIKKO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 465
SILVER MEIKAR Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 441
KADI PÄRNITS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 436
JAAN RIIS Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 429
LARISSA NOVOŽILOVA Eesti Keskerakond 427
ÜLLE RAJASALU Eesti Reformierakond 414
ERIK VEST Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 413
ANDRES LUUS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 401
TARMO TREIMANN Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 394
SIRJE KEEVALLIK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 388
ERKI KORP Eesti Keskerakond 387
MAIMU BERG Sotsiaaldemokraatlik Erakond 386
MART MERI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 386
KARLI LAMBOT Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 376
IRINA ANTONJUK Eesti Keskerakond 368
MAIT RIISMAN Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 347
PRIIT KUTSER Eesti Keskerakond 323
IVI EENMAA Eesti Reformierakond 320
VLADIMIR RUSNAK Eesti Keskerakond 318
KARL-MARTIN SINIJÄRV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 311
TIIT MATSULEVITŠ Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 311
VLADIMIR PANOV Eesti Keskerakond 309
LAURI LAASI Eesti Keskerakond 305
MATI RAIDMA Eesti Reformierakond 303
HANNES TOOMSALU Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 300
ANNELI ENTSON Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 297
ANDREI BIROV Eesti Keskerakond 295
NIKOLAI KORB Eesti Keskerakond 290
ÜLLE MITT Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 283
REMO HOLSMER Eesti Reformierakond 282
LAINE RANDJÄRV Eesti Reformierakond 278
ANTI POOLAMETS Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 276
PRIIT AIMLA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 274
MARK LEVIN Eesti Keskerakond 266
ARTO AAS Eesti Reformierakond 265
VLADIMIR AFANASJEV Eesti Keskerakond 260
AIN SEPPIK Eesti Reformierakond 257
ÕNNE PILLAK Eesti Reformierakond 255
MADIS PÄTS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 254
ENNO TAMM Eesti Keskerakond 250
HELLE-MOONIKA HELME Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 246
KAIDO KAABERMA Eesti Reformierakond 244
EERO MERILIND Eesti Reformierakond 243
IMRE RAMMUL Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 239
MARTIN KUKK Eesti Reformierakond 239
MEELIS PAI Eesti Keskerakond 234
MART SOIDRO Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 221
URMAS MARDI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 221
MATTI TARUM Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 220
DMITRI PAVLOV Eesti Keskerakond 217
EHA VÕRK Eesti Keskerakond 208
KALEV KALLO Eesti Keskerakond 207
TOIVO JÜRGENSON Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 206
JUHAN HINDOV Eesti Keskerakond 203
ANTON STALNUHHIN Eesti Keskerakond 202
TOOMAS KRUUSIMÄGI Eesti Reformierakond 202
JÜRI PIHL Sotsiaaldemokraatlik Erakond 198
GUNNAR POLMA Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 196
MATTI MARTINSON Eesti Reformierakond 188
KAUPO NÕLVAK Eesti Reformierakond 186
BRIT KERBO Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 184
BERIT TEEÄÄR Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 183
JULIA TIMERBULATOVA Eesti Keskerakond 183
KAIA KAPSTA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 176
PRIIT VÄRK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 176
AVO ÜPRUS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 169
AINI HÄRM Eesti Keskerakond 164
REET TREI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 164
MARIANNA NOVIKOVA Eesti Keskerakond 159
OLEG SILJANOV Eesti Keskerakond 159
GUNNAR STAHL Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 158
IGOR GRIBOVSKI Eesti Keskerakond 155
KAUR KIVIRÄHK Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 154
PEETER VÕSU Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 153
VALERI KISLITSÕN Eesti Keskerakond 152
PEETER MARDNA Eesti Keskerakond 151
SERGEI PTŠJOLKIN Eesti Keskerakond 151
JÜRI ENNET Eesti Keskerakond 150
ANTS LEEMETS Eesti Reformierakond 149
NELE VALGEPEA Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 149
TIINA LOKK-TRAMBERG Eesti Reformierakond 148
ROSTISLAV TROŠKOV Eesti Keskerakond 146
KAUPO REEDE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 145
KATRIN KARISMA-KRUMM Eesti Reformierakond 142
ZAVEN BOZIKJAN Eesti Keskerakond 142
LEMBIT KOLK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 139
ARVO VALLIKIVI Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 137
MARKKO KARU Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 137
TÕNU PLOOMPUU Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 137
MARIS SILD Sotsiaaldemokraatlik Erakond 136
SILLE ADER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 136
ALEKSANDR ZDANKEVITŠ Eesti Keskerakond 134
NATALJA SOKOLOVA Eesti Keskerakond 134
ALEKSANDER BESSEDIN Eesti Keskerakond 133
JULIANNA JURTŠENKO Eesti Keskerakond 132
KAIRI UUSTULND Eesti Reformierakond 132
KÜLLI URB Sotsiaaldemokraatlik Erakond 132
INNA FJODOROVA Eesti Keskerakond 129
KADI LAMBOT Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 128
JURI DANILOV Eesti Keskerakond 127
INDREK LUBERG Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 125
GERD TARAND Sotsiaaldemokraatlik Erakond 124
INGA RUMJANTSEVA Eesti Keskerakond 124
LAURI LÄÄNEMETS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 124
KAIE JOSING Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 122
NELLI KALIKOVA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 121
SERGEI BOGOVSKI Eesti Keskerakond 121
ANU WAHAR Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 119
ILONA UZLOVA Eesti Keskerakond 118
ANDRES RAID Eesti Keskerakond 117
IVARI PADAR Sotsiaaldemokraatlik Erakond 117
JAANUS MUTLI Eesti Keskerakond 117
ALEKSANDR POPOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 115
DMITRI DAVÕDOV Eesti Keskerakond 115
ÜLO KAEVATS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 115
JAAN TROSS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 114
EDUARD PIHLO Eesti Keskerakond 112
JOONAS VÄNTO Eesti Reformierakond 112
JÜRI TREI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 112
MARIKA JUUSE Eesti Keskerakond 110
HANNES NAGEL Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 109
NATALJA GROMOVAJA Eesti Keskerakond 109
ANNE RUUSSAAR Sotsiaaldemokraatlik Erakond 108
INGRID LEPIK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 108
MERLI REIDOLF Sotsiaaldemokraatlik Erakond 107
ANNE EENPALU Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 105
JAAK KANGILASKI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 105
KALLE MIHKELS Eesti Keskerakond 105
IGOR SEDAŠEV Eesti Keskerakond 104
SVETLANA KOROLJOVA Eesti Keskerakond 104
TÕNU TEEVEER Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 104
ANDRES ERGMA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 103
EINO BASKIN Eesti Keskerakond 102
JURI BELJAJEV Eesti Keskerakond 101
RAIVO JUURAK Valimisliit Tallinna Rohelised 101
SERGEI TEPLOV Eesti Keskerakond 101
ANASTASSIA MATINA Eesti Keskerakond 99
KAI-RIIN MERI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 99
LYLIAN ALTMÄE Eesti Keskerakond 99
OLGA HRUSTALJOVA Eesti Keskerakond 99
PAUL ALEKAND Eesti Keskerakond 99
TAIMO TOOMAST Eesti Reformierakond 99
VLADIMIR KUTS Eesti Keskerakond 99
ANTS PILVING Eesti Keskerakond 97
SVETLANA ŠVEDOVITŠ Eesti Keskerakond 97
TIIT RIISALO Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 97
KASPAR KAUGIJA Eesti Keskerakond 96
KUIDO MERITS Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 95
LIIS KLAAR Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 95
ALEKSANDR KUKK Eesti Keskerakond 94
KÜLLIKE REIMAA Valimisliit Tallinna Rohelised 94
TATJANA ROZENBAUM Eesti Keskerakond 94
AAVO VÄÄN Eesti Keskerakond 93
JEVGENIJA KUKK Eesti Keskerakond 93
KAI KÜNNIS-BERES Valimisliit Tallinna Rohelised 92
KALEV KUKK Eesti Reformierakond 91
ERNA PODANJOVA Eesti Keskerakond 89
JEKATERINA LAIDINEN Eesti Keskerakond 89
KERSTIN RAIDMA Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 89
REIN VINNI Eesti Keskerakond 89
MSTISLAV RUSAKOV Eesti Keskerakond 88
ALEKSANDR GALAHHOV Eesti Keskerakond 87
PEETER TIŠLER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 87
ANTS AASALAID Üksikkandidaat 86
MARGUS HERNITS Eesti Reformierakond 86
REET LAJA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 86
KÕU LIPP Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 85
MERLE PORMEISTER Sotsiaaldemokraatlik Erakond 85
ANDRA VEIDEMANN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 84
SERGEI MAASIN Eesti Keskerakond 84
JAAK AHELIK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 83
VLADIMIR SVET Eesti Keskerakond 83
KRISTEL OJALA Eesti Reformierakond 82
KRISTJAN KALDMÄE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 82
NATALJA BARANOVA Eesti Keskerakond 82
PEEP TAIMLA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 82
ALEKSANDER LAANE Valimisliit Tallinna Rohelised 81
TATJANA MURAVJOVA Eesti Reformierakond 81
TOM LETTNER Eesti Reformierakond 81
EVE PÄRNASTE Eesti Reformierakond 80
DMITRI BRUNS Eesti Keskerakond 79
LII RAMJALG Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 79
SVEA TALVING Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 79
TIIU KUURME Sotsiaaldemokraatlik Erakond 79
KAIDO KUKK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 78
NATALIA VAINO Eesti Keskerakond 78
NATALJA GOLIMBIJEVSKAJA Eesti Keskerakond 78
RENE ILVES Eesti Reformierakond 78
SERGEI TEREHHOV Eesti Keskerakond 78
VEIKO HERODES Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 78
ANTS LIIVAT Sotsiaaldemokraatlik Erakond 77
GERMAN VIMB Eesti Keskerakond 77
JEVGENIA KIRILOVA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 77
NATALJA SAHHAROVA Eesti Keskerakond 77
VLADIMIR RADOVSKI Eesti Keskerakond 77
INDREK HELLERMA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 76
OLEV-ANDRES TINN Valimisliit Tallinna Rohelised 76
KATRIN SISKA Eesti Keskerakond 75
VLADIMIR KAMENSKI Eesti Keskerakond 74
DENISS KOVALJOV Eesti Keskerakond 73
JAAK HAUD Eesti Keskerakond 73
ARVO MESIKEPP Sotsiaaldemokraatlik Erakond 72
MARGUS JAAGO Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 72
SERGEI NIKONOV Eesti Keskerakond 72
SOFJA DERJUGINA Eesti Keskerakond 72
LINDA EICHLER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 71
TÕNIS RÄTSEP Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 71
HENRIK AAVIK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 70
KERSTI KASK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 70
VLADIMIR IGNATOV Eesti Keskerakond 70
HANON BARABANER Eesti Keskerakond 69
IRINA MUTLI Eesti Keskerakond 69
JULIA TŠAPLÕGINA Eesti Keskerakond 69
KARINE OGANESJAN Eesti Keskerakond 69
MATI ÕUN Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 69
LINNU-LYDIA MAE Eesti Reformierakond 68
MARJU POOLSAAR Eesti Keskerakond 68
MART UMMELAS Eesti Keskerakond 68
JELENA ZUBKOVA Eesti Keskerakond 67
ROBERT SADOVSKI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 67
ANNE HANSBERG Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 66
DMITRI KAPELIN Eesti Keskerakond 66
JARNO KALIND Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 66
KAJA VILLEM Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 66
RAUL ÖPIK Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 66
ANNA MURAVJOVA Eesti Keskerakond 65
MAKSIM MALÕŠEV Eesti Keskerakond 65
MIKK METSLAID Üksikkandidaat 64
TIIT KIVIKAS Eesti Keskerakond 64
JEVGENI ŠTŠASLÕVÕI Eesti Keskerakond 63
TARMO ROSENBERG Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 63
TÕNU MEIJEL Eesti Reformierakond 63
VADIM ANTSUPOV Eesti Keskerakond 63
IIVO NEI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 62
ARVO ALLEV Eesti Keskerakond 61
DANIEL RAUD Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 61
JANET VÄÄRTNÕU Sotsiaaldemokraatlik Erakond 61
HERMO KUUSK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 60
MATI ANDREAS Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 60
ELVER LOHO Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 59
MARK AUNAPU Eesti Keskerakond 59
REIN TÖLP Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 59
ELVIRA SALENIUS Eesti Keskerakond 58
IGOR TÕRVA Eesti Keskerakond 58
KARIN PÄRTEL Eesti Reformierakond 58
LJUBOV TŠABANENKO Eesti Keskerakond 58
MOONIKA ORAS Eesti Reformierakond 58
TÕNU PIHELGAS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 58
URMI REINDE Eesti Keskerakond 58
ÜLLAR LUUP Eesti Keskerakond 58
HELGE HALLIKA Eesti Reformierakond 57
JANNO TULTS Üksikkandidaat 57
KATI KÄPP Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 57
LJUBOV VASSILJEVA Eesti Keskerakond 57
MERLE KLANDORF Eesti Keskerakond 57
TOOMAS ALATALU Sotsiaaldemokraatlik Erakond 57
ANDRES HARJO Eesti Keskerakond 56
LILIAN ERM Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 56
MAIT MALTIS Eesti Keskerakond 56
MATI ILISSON Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 56
KADRI JÄRVE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 55
KADRI KOPLI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 55
LJUBOV AGAPOVA Eesti Keskerakond 55
TRIIN TOOMESAAR Sotsiaaldemokraatlik Erakond 55
EDUARD KOROTIN Eesti Keskerakond 54
JEKATERINA MATUSIHIS Eesti Keskerakond 54
LEENA ARRAS Eesti Keskerakond 54
VEIKO LUKMANN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 54
VLADIMIR DROZDOV Eesti Keskerakond 54
ALLAN ALLMERE Eesti Reformierakond 53
ARDO OJASALU Sotsiaaldemokraatlik Erakond 53
IRINA TŠITŠEJEVA Eesti Keskerakond 53
LEENA KIVISILD Sotsiaaldemokraatlik Erakond 53
LIINA HERMAKÜLA Eesti Reformierakond 53
HOLGER MIGUR Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 52
KATI LEPP Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 52
LEV TOLSTOI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 52
OLAV KIVIRAND Valimisliit Tallinna Rohelised 52
PEETER LIIV Üle-eestiline Valimisliit 52
EDUARD PAVLOV Eesti Keskerakond 51
ELLE LEES Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 51
IMBI MASING Sotsiaaldemokraatlik Erakond 51
JELENA ROOTAMM-VALTER Sotsiaaldemokraatlik Erakond 51
MARINA FJODOROVA Eesti Keskerakond 51
NIKOLAI MIZEROV Eesti Keskerakond 51
TIIA-LIIS JÜRGENSON Eesti Keskerakond 51
TIIT PÕDER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 51
CARMEN ILLAK Eesti Reformierakond 50
JAANUS OJANGU Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 50
JURI ANDEVEI Eesti Keskerakond 50
TIINA PÄRNPUU Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 50
TOOMAS ZUPPING Eesti Reformierakond 50
EERO UUSTALU Valimisliit Tallinna Rohelised 49
KATRIN RAIE Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 49
ANNELI KRISTAL Eesti Keskerakond 48
EINO VÄÄRTNÕU Sotsiaaldemokraatlik Erakond 48
IGOR KOPÕTIN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 48
KRISTA DREGER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 48
MARIN TEREP Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 48
MARIS LIIDERS Eesti Reformierakond 48
VAIKE NÕMM Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 48
OLGA IVAŠKEVITŠ Eesti Keskerakond 47
ALEKSANDER DADAJEV Eesti Keskerakond 46
ANDO LEPS Eesti Keskerakond 46
SVETLANA MELEHHOVA-MAASIN Eesti Keskerakond 46
TOOMAS VÄLI Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 46
ANDRES ROOSILEHT Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 45
KALLE LAANE Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 45
MARLEN PRUUNLEP Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 45
VLADIMIR BOGATKIN Eesti Keskerakond 45
ANTS VALDMAA Eesti Reformierakond 44
GALINA TIMONINA Eesti Keskerakond 44
HANNES VIRKUS Eesti Reformierakond 44
HELI TÄLL Eesti Reformierakond 44
IGOR STULOV Eesti Keskerakond 44
IRENA VALGE Eesti Keskerakond 44
OLLE KOOP Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 44
RAGNE RIKKONEN-TÄHNAS Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 44
VIKTORIA NIKOLAJEVA Eesti Keskerakond 44
ARVO KRUUSMA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 43
MART KÜTT Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 43
NAUM MUHHIN Eesti Keskerakond 43
VELLO MÄEOTS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 43
HENRI KASELO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 42
JEVGENIA HAPONEN Eesti Keskerakond 42
LARISSA SEMJONOVA Eesti Keskerakond 42
MEELIS KALDALU Üksikkandidaat 42
MIHKEL UUS Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 42
VLADIMIR BRAGIN Eesti Keskerakond 42
ALEKSANDER HAAK Eesti Keskerakond 41
ENN VETEMAA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 41
RAIN PILVE Eesti Reformierakond 41
SCHWENN SEENE Sotsiaaldemokraatlik Erakond 41
TOOMAS VIKS Eesti Reformierakond 41
TÕNIS MÖLDER Eesti Keskerakond 41
URMAS SÕGEL Sotsiaaldemokraatlik Erakond 41
ANDER ROOSIPUU Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 40
ARVO UUKKIVI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 40
DAGMAR LAMP-JÕGI Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 40
EERO ELVISTO Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 40
GENNADI VIHMAN Eesti Keskerakond 40
HEIDI SAAR Sotsiaaldemokraatlik Erakond 40
JAAK SÕRMUS Eesti Keskerakond 40
JOEL JESSE Eesti Reformierakond 40
KÜLLIKE KAPLINSKI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 40
MARIETTA VALLE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 40
SILVER LOOTUS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 40
TIMUR SARIPOV Eesti Keskerakond 40
ANNELI KOMMER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 39
IGOR PISSAREV Eesti Keskerakond 39
IVO RATAS Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 39
JAAN MIHKEL UUSTALU Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 39
KARL NIGUL Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 39
KARL PÄRJAMÄE Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 39
MAIE TERIK Eesti Keskerakond 39
MART MUTSO Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 39
SVETLANA ZAUGAROVA Eesti Keskerakond 39
TIIU VARIK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 39
VLADIMIR MASLOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 39
ALEKSANDRA PAVLOVA Eesti Keskerakond 38
INDREK KIVISALU Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 38
IRINA BRONZOVA Eesti Keskerakond 38
MERLE RANDMA Eesti Reformierakond 38
TIHHON ŠIŠOV Eesti Keskerakond 38
URMO SAAREOJA Eesti Keskerakond 38
VALERI PETROV Eesti Keskerakond 38
OTT HEIDMETS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 37
PAVEL VASSILJEV Eesti Keskerakond 37
RAUL JUHKAM Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 37
RAŠID ABELJANOV Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 37
SVETLANA BALTINA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 37
ALEKSEI RULJOV Eesti Keskerakond 36
ANNA NIKULITŠEVA Eesti Keskerakond 36
LENNART MÄNGLI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 36
REIGO VÄLI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 36
AHTI KURM Sotsiaaldemokraatlik Erakond 35
ALVAR KALJURAND Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 35
EDGAR SÕBER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 35
HELI TEDER Eesti Reformierakond 35
LAUR KIIK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 35
MADIS TROSS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 35
MERIKE MERILAIN Eesti Reformierakond 35
MONIKA MALJUKOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 35
PIRET KRUUSER Sotsiaaldemokraatlik Erakond 35
REIN PORRO Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 35
RIHO RAUSMA Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 35
ROMAN NIKOLAJEV Eesti Keskerakond 35
VALDEK MIKKAL Eesti Reformierakond 35
ANDRUS LIPAND Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 34
ANNA VARRES Eesti Keskerakond 34
JEKATERINA FEDKINA Eesti Keskerakond 34
KADI KRIIT Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 34
MART AARE Eesti Keskerakond 34
TERJE VAINOLA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 34
TOOMAS SEPP Eesti Keskerakond 34
ALLAN TALU Valimisliit Tallinna Rohelised 33
HEINO SELJAMAA Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 33
HELENA KUKK Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 33
TIIT MÄGI Eesti Reformierakond 33
ÜLO KOTKAS Eesti Keskerakond 33
ALAR SEPP Sotsiaaldemokraatlik Erakond 32
ALEKSEI KOTOV Eesti Keskerakond 32
IRMA TOOBAL Eesti Reformierakond 32
JOERI WIERSMA Üksikkandidaat 32
KRIS LEINATAMM Eesti Reformierakond 32
LAUR KELDER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 32
LIIA REBANE Sotsiaaldemokraatlik Erakond 32
MERIKE KALJUMÄE Eesti Reformierakond 32
SILJA VURMA Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 32
TOOMAS SCHVAK Eesti Reformierakond 32
ANNE ARTUS Valimisliit Tallinna Rohelised 31
JANNO GRÜNMANN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 31
NIKITA ŠTOBERT Eesti Keskerakond 31
RIHO RÕÕMUS Eesti Keskerakond 31
TOOMAS ROOSILEHT Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 31
TÕNIS SAADRE Sotsiaaldemokraatlik Erakond 31
TÕNU KALVET Üle-eestiline Valimisliit 31
VÄINO RAJANGU Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 31
AARNE TOOMPARK Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 30
ALEKSANDR DORMIDONTOV Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 30
EDUARD SMIRNOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 30
ERKO VAKS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 30
HANNA-KAISA LEPIK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 30
KONSTANTIN VERŠININ Eesti Keskerakond 30
LEHO KRAAV Eesti Reformierakond 30
MARJU KARIN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 30
REENA TOLMIK Eesti Keskerakond 30
ANU LANCE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 29
ARVO KUIV Valimisliit Tallinna Rohelised 29
DIANA KLAS Eesti Keskerakond 29
GEORG AHER Eesti Reformierakond 29
HEINART PUHKIM Sotsiaaldemokraatlik Erakond 29
HILLAR PÕLDMAA Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 29
INNA ROSE Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 29
MAURI RANDMA Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 29
OLIVER LILL Eesti Reformierakond 29
PEETER SAUL Eesti Keskerakond 29
REIN EINASTO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 29
REIN TUISK Eesti Keskerakond 29
SERGEI JÜRGENS Eesti Keskerakond 29
TIIT JÄRVE Sotsiaaldemokraatlik Erakond 29
TOOMAS HORN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 29
VILJAR LAIDVEE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 29
AIN EINBERG Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 28
ANNELY KALLO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 28
HANS MOKS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 28
JONATAN HILEP Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 28
JÜRI ERM Eesti Keskerakond 28
KARL AAS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 28
KSENIA VASSILJEVA Eesti Keskerakond 28
LEMBIT LÕHMUS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 28
LY RAUKAS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 28
PIIA PAEMURRU Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 28
RAMI MOREL Sotsiaaldemokraatlik Erakond 28
REET EHAVER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 28
REIN JÄRVE Valimisliit Tallinna Rohelised 28
SERGEI NOVIKOV Eesti Keskerakond 28
SVETLANA ADAMSON Sotsiaaldemokraatlik Erakond 28
TIIA TIIK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 28
TIINA JASKA Eesti Keskerakond 28
TOIVO KASEMETS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 28
ANDRES KRAAS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 27
ANNELI KARP Eesti Keskerakond 27
HENRI ARRAS Eesti Reformierakond 27
JANA MIKK Eesti Reformierakond 27
JELENA SOKOLOVSKAJA Eesti Keskerakond 27
KALEV MAIDO Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 27
MARIS HELLRAND Sotsiaaldemokraatlik Erakond 27
NATALJA PETROVA Eesti Keskerakond 27
REIN KAREMÄE Sotsiaaldemokraatlik Erakond 27
SVETLANA ZAHHAROVA Eesti Keskerakond 27
AGO PUUSEPP Sotsiaaldemokraatlik Erakond 26
HEVELIN ÕISPUU Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 26
ILONA TOOTS Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 26
JANIKA TALTS Eesti Keskerakond 26
KARINA HARTÕKAINEN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 26
KATRE LAMBUT Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 26
KEIT KAADU Valimisliit Tallinna Rohelised 26
LAGLE MÄLL Sotsiaaldemokraatlik Erakond 26
LOONE OTS Eesti Keskerakond 26
MADIS ILUSTRUMM Sotsiaaldemokraatlik Erakond 26
MARIA JEFIMOVA Eesti Keskerakond 26
MERILEN MENTAAL Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 26
PIRET KOLLO Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 26
SANDRA MÜÜR Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 26
TAAVI TOPPI Eesti Reformierakond 26
TÕNU VIRVE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 26
URMAS ESPENBERG Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 26
URVE MADAR Valimisliit Tallinna Rohelised 26
VLADIMIR SEPP Eesti Keskerakond 26
VLADIMIR VIIES Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 26
AADU JÕGIAAS Eesti Keskerakond 25
AINA ARRO Eesti Reformierakond 25
ALISA BLINTSOVA Eesti Keskerakond 25
ANDRES UDAL Sotsiaaldemokraatlik Erakond 25
ANTS EGEL Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 25
ERSTO PÕLLUAAS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 25
HELENI PRAKS Eesti Keskerakond 25
JEVGENI DIPTAN Eesti Keskerakond 25
MAILE GRÜNBERG Eesti Keskerakond 25
REIN LEEMET Eesti Keskerakond 25
TATJANA TŠERVOVA Eesti Keskerakond 25
TIIT SAVASON Sotsiaaldemokraatlik Erakond 25
TOOMAS LEPP Eesti Keskerakond 25
TOOMAS LOO Eesti Keskerakond 25
AARE PILDRE Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 24
ALESJA NEDOBIITŠUK Eesti Keskerakond 24
ALLAN HANTSOM Valimisliit RODINA 24
ANDREI GUDIM Valimisliit Tallinna Rohelised 24
ENE OLLE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 24
ERICH UDRAS Eesti Keskerakond 24
HEINO TOHVER Eesti Keskerakond 24
JULIA PROHHOROVA Eesti Keskerakond 24
KALEV KALLEMETS Eesti Reformierakond 24
LEMBE LEVO Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 24
LOREIDA HEIN Valimisliit Tallinna Rohelised 24
MARINA SUHNJOVA Üksikkandidaat 24
RAIVO ORGUSAAR Üle-eestiline Valimisliit 24
RENE VILL Eesti Reformierakond 24
VAHUR LUHTSALU Üle-eestiline Valimisliit 24
ALEKSANDR KRASNIKOV Eesti Keskerakond 23
ANDRUS LEBERECHT Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 23
ANNA NAUMOVA Eesti Keskerakond 23
ANNE KOSE Valimisliit Tallinna Rohelised 23
ANNE VELLI-EENLO Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 23
ANTTI VARI Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 23
ERGO NEEME Eesti Reformierakond 23
ERVIN TRUU Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 23
HELA KAUBER Eesti Keskerakond 23
JANEK KAPPER Eesti Reformierakond 23
OLEG ŽEMTŠUGOV Eesti Keskerakond 23
PEETER TIKS Valimisliit Tallinna Rohelised 23
PIRET MÄENIIT Sotsiaaldemokraatlik Erakond 23
URMAS OTT Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 23
VALERI GRIGORENKO Eesti Keskerakond 23
VELDA BULDAS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 23
VIRGO MÄND Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 23
VLADIMIR BELJAKOV Üksikkandidaat 23
AIVAR KIVISIV Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 22
AIVAR KOITLA Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 22
ALINA ROŠTŠINSKAJA Eesti Reformierakond 22
ARE SAARNE Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 22
ENN-TOIVO ANNUK Eesti Keskerakond 22
HELEN BOKMANN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 22
LEHTE JÕEMAA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 22
LIISA OJANGU Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 22
LUI PIIRSALU Üksikkandidaat 22
MAARIS LAINE Eesti Keskerakond 22
MARIS MERISTE Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 22
MATI LUKAS Eesti Reformierakond 22
PEETER-HELDUR ESTER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 22
RAGNAR PIKKEL Eesti Reformierakond 22
RAIVO OLMET Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 22
RAIVO SALUMÄE Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 22
RUTH MARIA ROOSI Eesti Reformierakond 22
STEN BERG Eesti Reformierakond 22
TRIIN PAPPEL Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 22
VALLE FELDMANN Eesti Keskerakond 22
VLADIMIR SIMAGIN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 22
AARE-AIN RANNIT Eesti Keskerakond 21
ALEX TROPE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 21
IGOR KALAKAUSKAS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 21
IGOR PRÕTTŠIKOV Eesti Keskerakond 21
JUHAN PAADAM Eesti Keskerakond 21
KAIRI ALJAS Eesti Reformierakond 21
KOIT SAAREVET Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 21
KRISTIINA MUST Eesti Keskerakond 21
LEONARDO MEIGAS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 21
MAREN URB Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 21
MARTIN KATTAI Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 21
MATI VÄÄRTNÕU Sotsiaaldemokraatlik Erakond 21
PIRET KÕPPO Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 21
RAIMO AAS Eesti Keskerakond 21
RENÉ OTTESSON Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 21
TOIVO LUHATS Eesti Keskerakond 21
VAIKE SUUR Sotsiaaldemokraatlik Erakond 21
AARE NURM Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 20
ALDO ROOMERE Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 20
ANDRES VILU Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 20
ERROL VARES Üle-eestiline Valimisliit 20
INGA MAIMIK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 20
KAIRI JAKOBSON Eesti Keskerakond 20
KALLE JÕKS Eesti Keskerakond 20
KATRIN LUGINA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 20
MARIKA PÕLD Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 20
MARKO IVASK Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 20
MARTIN VIKAT Eesti Reformierakond 20
SILVI TEESALU Sotsiaaldemokraatlik Erakond 20
TAIVO PÕRK Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 20
URMAS LOIK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 20
VIRGE VILLUP Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 20
ÜLLE REIMETS Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 20
ANDRI IVIN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 19
DARJA VORONTSOVA Valimisliit Tallinna Rohelised 19
DMITRI NAUMTŠIK Eesti Keskerakond 19
EDA SAULIN Eesti Keskerakond 19
EDVIN NUGIS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 19
HEIKI KESKÜLA Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 19
HELEN MAIDRE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 19
HENRI BUBERT Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 19
JAAK TALVIK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 19
JAANUS RIIBE Eesti Keskerakond 19
JELENA VASSILJEVA Eesti Keskerakond 19
JEVGENI IVANOV Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 19
JEVGENI TAMME Eesti Keskerakond 19
JUHAN KOBIN Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 19
JÖRGEN SILDVEE Eesti Reformierakond 19
KALLE-KAUPO MURAKAS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 19
KALMAR ULM Eesti Keskerakond 19
KERSTEN SAAR Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 19
KRISTA ESKLA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 19
MAIRE KURMET Eesti Keskerakond 19
MARGUS SARDIS Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 19
MARIKA TOMBERG Valimisliit Tallinna Rohelised 19
MARKO KUUSK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 19
MIHHAIL NIKITIN Eesti Keskerakond 19
MÄRT OJAMAA Eesti Reformierakond 19
OLGA BURMAKINA Eesti Reformierakond 19
RIIVO SEPPAR Eesti Reformierakond 19
ROBERT MILLER Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 19
ROLAND ROMAN PUIESTIK Valimisliit Tallinna Rohelised 19
TIINA MASING Sotsiaaldemokraatlik Erakond 19
TOOMAS KÄRK Eesti Reformierakond 19
VAHUR KELDRIMA Eesti Keskerakond 19
VEIKO KIEL Üksikkandidaat 19
VERNER PUHM Valimisliit Tallinna Rohelised 19
VIKTOR TURKIN Eesti Reformierakond 19
ALAR OJALO Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 18
DARJA BOHANOVA Eesti Keskerakond 18
IVAN KUPRIJANOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 18
JAAK METS Üle-eestiline Valimisliit 18
JAKO KULL Valimisliit Tallinna Rohelised 18
KAAREL HAAV Eesti Reformierakond 18
KAI KIKAS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 18
KRISTJAN KOLBRE Sotsiaaldemokraatlik Erakond 18
MADIS VERRO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 18
MARJE JÜRGENSON Eesti Keskerakond 18
OTT KALDMA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 18
PEETER JÜRGENSON Eesti Reformierakond 18
RIIN KÜBARSEPP Sotsiaaldemokraatlik Erakond 18
SIRJE VÕSU Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 18
TAAVO TIKO Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 18
TARMO HILLEP Eesti Reformierakond 18
TRIINU LEPP Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 18
URMAS AASKIVI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 18
URMAS SIEMER Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 18
VEERA TOLLI-BASKIN Eesti Keskerakond 18
AARE KÄRNER Eesti Reformierakond 17
AASA POLTAV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 17
ANDRUS TALIHÄRM Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 17
BRUNO LEHE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 17
ELL KIILMAA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 17
JAAK HOHENSEE Sotsiaaldemokraatlik Erakond 17
JANIS RIBULIS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 17
MARET HELM-ROSIN Eesti Keskerakond 17
MARI-ANN NISUMAA Eesti Reformierakond 17
OLEG GOGIN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 17
PIRET KÄIGE Valimisliit Tallinna Rohelised 17
RAIVO ARU Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 17
RISTO KASK Eesti Keskerakond 17
RIVO AUNPU Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 17
SIRJE PALLO Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 17
VADIM KÕLLOMETS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 17
VESSE VESIAID Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 17
VIKTOR MAZUR Eesti Keskerakond 17
VILJAR KOKK Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 17
AIN BÖCKLER Sotsiaaldemokraatlik Erakond 16
AIVAR TIMMERMANN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 16
ANDRES ARO Eesti Reformierakond 16
ANDRES SELG Eesti Reformierakond 16
ANITA ANDERMAN Eesti Keskerakond 16
ANNA TÕNNSON Eesti Reformierakond 16
DENISS PLOŠTŠIK Valimisliit RODINA 16
EGON SIIMSON Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 16
HEIKI MARTINOFF Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 16
INDREK HEIN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 16
JUHAN TAMM Eesti Reformierakond 16
KATRIN LEIS Valimisliit Tallinna Rohelised 16
KRISTJAN KUUSIK Eesti Keskerakond 16
LEA RAUS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 16
LIIVI ORG Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 16
MARJU TOOM Sotsiaaldemokraatlik Erakond 16
NIINA POPOVA Eesti Keskerakond 16
OLEG MATVEJEV Eesti Keskerakond 16
REEDIK ROOTS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 16
SIRJE REINBERG Eesti Keskerakond 16
TIINA KILKSON Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 16
VALENTIN FEKLISTOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 16
VLADIMIR KJAHRENOV Eesti Keskerakond 16
VLADIMIR NARÕŠKIN Eesti Keskerakond 16
AGO TALALAEV Eesti Reformierakond 15
ALARI PÕLM Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 15
ALEKSANDR GONTŠARENKO Eesti Reformierakond 15
ANTI KIDRON Eesti Reformierakond 15
ARTUR TOOM Eesti Keskerakond 15
AVE KALMUS Eesti Keskerakond 15
DMITRI RUSIN Eesti Keskerakond 15
EINO MURUSTE Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 15
FAINA LEPIK Eesti Keskerakond 15
HEILI VAUS-TAMM Eesti Keskerakond 15
JAANA NAPA Eesti Reformierakond 15
JEKATERINA MAIZIK Eesti Keskerakond 15
KATRIN HELENDI Eesti Reformierakond 15
KATRIN HINRIKUS Eesti Keskerakond 15
KRISTEL AMJÄRV Eesti Keskerakond 15
KÄRT KUKS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 15
KÄTLIN LEHTMA Eesti Reformierakond 15
KÜLLI KOORT Eesti Reformierakond 15
KÜLLI PALMSAAR Sotsiaaldemokraatlik Erakond 15
LJUDMILLA DROZDIK Eesti Keskerakond 15
MARTIN TUULIK Eesti Reformierakond 15
NATALIA IVANOVA Eesti Reformierakond 15
REELIKA BELOVA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 15
VEIKO LAANEMÄGI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 15
ANASTASSIA GRATŠJOVA Eesti Keskerakond 14
ANDRES RAIESTE Eesti Reformierakond 14
ANDRES ROZALKA Eesti Keskerakond 14
ANDRES-MARIUS ROSENBLATT Eesti Keskerakond 14
DARJA PERVOVA Eesti Keskerakond 14
DENISS KUDRJAŠOV Eesti Keskerakond 14
ERKKI PAABUT Eesti Keskerakond 14
HEIKKO KUKK Eesti Reformierakond 14
HELVE NÕMM-VASSILTŠENKO Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 14
ILMAR IBRAGIMOV Üksikkandidaat 14
INDREK AHLBERG Eesti Keskerakond 14
JAAN TEDDER Sotsiaaldemokraatlik Erakond 14
JELENA PETROVA Eesti Keskerakond 14
JÜRGEN PRUAL Sotsiaaldemokraatlik Erakond 14
KAIRET GRASSMANN Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 14
KASPAR PATRIK TRUVERK Eesti Reformierakond 14
KATRIN MESILANE Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 14
LIA MURS Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 14
LJUDMILLA KORSUN Eesti Keskerakond 14
LJUDMILLA PAALMÄE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 14
MIHKEL KIRSS Eesti Reformierakond 14
MINNA-MAI BERGMANN Eesti Reformierakond 14
PJOTR JEFIMKIN Eesti Keskerakond 14
RAIDO ORUMETS Eesti Reformierakond 14
ROLAND ANTON RAND Eesti Keskerakond 14
RUTH PEIL Eesti Keskerakond 14
SIRJE KUKK Eesti Reformierakond 14
SVEN LIIV Eesti Reformierakond 14
TIIT RIISALU Eesti Keskerakond 14
VELLO LOKK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 14
VIKTORIA LUKATS Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 14
ÜLLE PALMAS Eesti Reformierakond 14
AINO RUNGE Eesti Keskerakond 13
AINO SEPP Eesti Keskerakond 13
ANDRUS REINTAM Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 13
ANNE TAAL Sotsiaaldemokraatlik Erakond 13
ARNE SARAPUU Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 13
DANIEL TEREPENTŠUK Eesti Keskerakond 13
DANIIL GATÕŽSKI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 13
DMITRI IVANOV Eesti Reformierakond 13
GETTER MARTINS Eesti Reformierakond 13
HELMUT KOIDLA Eesti Keskerakond 13
IIVIKA ELVA Eesti Keskerakond 13
IJA STÕUN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 13
KADRI PENJAM Eesti Reformierakond 13
KARIT ALBI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 13
KRISTINA GULJAJEVA Eesti Keskerakond 13
LAIMONS RAUDSEPP Eesti Keskerakond 13
MADIS SÄRGLEPP Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 13
MART MOOSUS Eesti Keskerakond 13
MERILYN RUMEN Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 13
MIHHAIL BELJAJEV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 13
NATALJA SINITSÕNA Eesti Keskerakond 13
NATALJA TŠUDINOVA Eesti Reformierakond 13
NIKITA PODŽUK Eesti Reformierakond 13
ROSTISLAV LAKUTSEVITŠ Eesti Keskerakond 13
SALME POOPUU Eesti Keskerakond 13
SIRJE JUHKAM Eesti Reformierakond 13
SVEN REIDLA Eesti Reformierakond 13
TARMO PANKRATOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 13
TARMO SAAR Eesti Reformierakond 13
TATJANA DOBRÕNINA Eesti Reformierakond 13
TUULI ELLA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 13
VALDEKO PUULINN Valimisliit Tallinna Rohelised 13
VIKTORIA BARANOVA Eesti Keskerakond 13
VLAD ÜKSSARV Üle-eestiline Valimisliit 13
AARNE LEISALU Eesti Reformierakond 12
AINO ALLIK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12
AIVO ILVES Eesti Reformierakond 12
ALEKSANDR JEZDAKOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12
ANNELY LAUK Eesti Reformierakond 12
ANNES ULM Eesti Reformierakond 12
DIANA LEMBER Eesti Reformierakond 12
EERIK OJASALU Eesti Reformierakond 12
EVELY AASMÄE Eesti Reformierakond 12
FEJA RÄIM Eesti Keskerakond 12
GUNNAR KUURA Eesti Keskerakond 12
HARRY MARANA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 12
HELINA TILK Eesti Keskerakond 12
JANA TINT Eesti Keskerakond 12
JANNU KUUSIK Eesti Keskerakond 12
JEKATERINA KURTŠIKOVA Eesti Keskerakond 12
KALEV ALLIKVEER Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12
KATRIN KUKK Eesti Reformierakond 12
KENED AAVAMÄGI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 12
KRISTJAN SAAR Eesti Keskerakond 12
LARISSA KARPOVA Eesti Reformierakond 12
LAURI BERG Eesti Keskerakond 12
LAURI TAMMIK Eesti Reformierakond 12
LOTTE ŽEMTŠUGOV Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 12
MAKSIM NIKOLAJEV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12
MARINA PIMENOVA Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 12
MARKO SIMBERG Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 12
MARTEN GRIŠAKOV Valimisliit Tallinna Rohelised 12
MARTIN KIRS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12
MIHKEL RÄÄK Eesti Reformierakond 12
MONIKA KURIK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 12
OLEV VAHER Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 12
OTTNIELL JÜRISSAAR Eesti Reformierakond 12
PIRET MIHKELSON Eesti Reformierakond 12
REIMO TAHULA Eesti Reformierakond 12
VAIKI TUUL Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 12
ANDRE VEELAID Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 11
ANU HALLIK-JÜRGENSTEIN Eesti Keskerakond 11
ARNO MARIPUU Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 11
AVO AALDE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 11
DENISS MALÕŠEV Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 11
DMITRI PÖLLÄ Eesti Keskerakond 11
EDUARD BORISSENKO Eesti Keskerakond 11
ENE MIKSON Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 11
GRETE NAPITS Eesti Reformierakond 11
IGOR BURLAKOV Eesti Reformierakond 11
ILLE MEIERS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 11
IRIS SEPMAN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11
JAANUS NOORMÄGI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11
JANE MÖLDER Eesti Keskerakond 11
KAIRI HIIEMÄE-TÕKKE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 11
KAUPO TOOM Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11
MAIBI KARU Üle-eestiline Valimisliit 11
MAIGI KÄIGE Valimisliit Tallinna Rohelised 11
MAIT KASK Valimisliit Tallinna Rohelised 11
MARIANN MAAR Eesti Reformierakond 11
MARIANNE KARUS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 11
NATALJA ROŽKOVA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 11
OLAR KÄRNER Eesti Reformierakond 11
OLIVER VILBA Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11
OLIVER ÕUNMAA Eesti Keskerakond 11
PRIIT WILLBACH Eesti Keskerakond 11
RAIVO VÄRK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 11
RAO LAIDSAAR Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11
RIHO EENSOO Eesti Reformierakond 11
SIGRID KARPOVA Eesti Keskerakond 11
SIIRI OSTROUHS Eesti Keskerakond 11
STEN-HANS VIHMAR Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 11
SULEV METS Eesti Keskerakond 11
TARMO PRIKK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11
VAIDO KANGRO Eesti Reformierakond 11
VALDO TÕNISSOO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 11
VERONIKA GRUBOVA Eesti Keskerakond 11
VLADIMIR KLJUTŠNIK Eesti Keskerakond 11
ZINAIDA DEMENŠTEIN Eesti Keskerakond 11
ADELJA PÕLD Eesti Keskerakond 10
ALEKSEI HRUŠTŠOV Eesti Reformierakond 10
ALEX ANDERMAN Eesti Keskerakond 10
ALLA MATROSSOVA Eesti Keskerakond 10
ANNA DIKALENKO Eesti Keskerakond 10
ANU LOIDE Eesti Keskerakond 10
ELLE VILPUU Eesti Keskerakond 10
ENE-HELL KANGRO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10
EPP ZUPPING Üle-eestiline Valimisliit 10
ERKI PRISK Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 10
HELGI SILLAOTS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 10
HENN JÕE Eesti Reformierakond 10
HENRY MAASIK Eesti Reformierakond 10
IGOR ŠAMBALOV Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 10
JANARI KRISTIAN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 10
JUHAN SILLASTE Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10
KAAREL JAAK ROOSAARE Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10
KAIDO KULL Eesti Keskerakond 10
KALJU MÄTIK Üle-eestiline Valimisliit 10
KERSTI OTTESON Eesti Keskerakond 10
KRISTINA IVANOVA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10
MADIS-MIKK REMMET Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 10
MALLE ADAMSON Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10
MARKO PAAP Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 10
MERLIN KIVISALU Eesti Reformierakond 10
MIHKEL TIGANIK Eesti Reformierakond 10
MONIKA SOODLA Eesti Reformierakond 10
NIKOLAI VADER Eesti Keskerakond 10
PAAVO PIIPARINEN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 10
PEETER EOMOIS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10
PEETER PAEMURRU Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 10
PILLE-RIIKA LEPIK Eesti Reformierakond 10
RAIK SAART Eesti Keskerakond 10
REIN MARK Eesti Keskerakond 10
SANDER SOOTS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 10
STANISLAV IVANOV Eesti Reformierakond 10
STEN MARTEN NÕLVAK Eesti Reformierakond 10
SUZANNE KULBACH Eesti Reformierakond 10
TRIINU KIPPER Eesti Reformierakond 10
TÕNIS LAANEMAA Eesti Reformierakond 10
VASSILI GLADÕŠEV Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 10
VEROONIKA MÄTLIK Eesti Reformierakond 10
VIKTOR REŠETNJAK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 10
VIKTORIA SOOSAAR Eesti Keskerakond 10
WESSE ALLIK Eesti Reformierakond 10
ŽANNA JEVSEJEVA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 10
ADELINA ZUBKEVITŠ Eesti Keskerakond 9
AIMAR KARU Eesti Keskerakond 9
ALEKSANDR ŠTAVBONKO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9
ALLAR KRUUSIMAA Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9
ANNIKA HÄRMITS Eesti Reformierakond 9
ARINA HAN Eesti Keskerakond 9
ARVI AUNVER Eesti Keskerakond 9
ELSA METSAR Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9
ENELY SÖÖT Eesti Reformierakond 9
ERKKI-ALO KIRDE Eesti Keskerakond 9
HARRI HENN Eesti Keskerakond 9
HELVE AADER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 9
HENN LEETNA Üle-eestiline Valimisliit 9
IGOR ZAHHAROV Eesti Keskerakond 9
ILJA ANKIPOVITŠ Eesti Keskerakond 9
JANA GROMOVA Eesti Keskerakond 9
KADI NÕMMELA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9
KAI TISLER Eesti Reformierakond 9
KERLI SABBAL Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 9
LAURI HÕBENIK Eesti Reformierakond 9
LEENI RAJASTE Eesti Reformierakond 9
LIINA KUSMA Eesti Keskerakond 9
LIINA SAAR Eesti Keskerakond 9
LIINA VARES Eesti Reformierakond 9
LJUDMILLA SOBOLEVA Eesti Keskerakond 9
LYNN VESKI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 9
MADIS JÄRVEKÜLG Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9
MAGOMED MURTUZALIEV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9
MALLE LAUR Eesti Reformierakond 9
MARGIT ELVISTE Eesti Reformierakond 9
MARGUS NISUMAA Eesti Reformierakond 9
MERILI TAMM Eesti Reformierakond 9
MERLE VÄLI Eesti Reformierakond 9
MIKK PARIS Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9
OKSANA BUGAITŠUK-KEKELIDZE Sotsiaaldemokraatlik Erakond 9
OLEG SIDELNIKOV Eesti Keskerakond 9
OLGA GORJANSKAJA Eesti Keskerakond 9
PEEP SARAPUU Eesti Keskerakond 9
PILLE JUUS Eesti Reformierakond 9
RAIN-ALARI KÜLM Valimisliit Tallinna Rohelised 9
RAIVO SCHMIDT Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 9
RAMON VÕSANDI Eesti Reformierakond 9
REELIKA RIKKAND Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 9
REIN SAVI Eesti Reformierakond 9
REMO TIIGIRAND Eesti Reformierakond 9
RENATE ODE Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9
ROBERT VILL Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 9
ROLAND NURMHEIN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 9
SAALE PARVEI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 9
SERGEI FURŠTATOV Valimisliit RODINA 9
SERGEI MIHHAILOV Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 9
SVEN MARTINSON Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 9
TALIS KARM Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 9
TARMO SUVISTE Eesti Reformierakond 9
TIIT SOORM Eesti Reformierakond 9
VALERI VASSILENKO Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 9
ÜLLE KASEPALU Eesti Keskerakond 9
ANDREI VOROBJOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8
ANDRES LILLEMÄE Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8
ANTS TEPPE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 8
ARVI KÄÄRD Eesti Keskerakond 8
ARVO ANDERSON Eesti Reformierakond 8
BIRGIT BUCHT Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8
BIRGIT VANAVESKI Eesti Reformierakond 8
ERIKA REINARU Eesti Keskerakond 8
GERT REISNER Eesti Keskerakond 8
HUGO HIIBUS Eesti Keskerakond 8
IMBI MÄESTE Eesti Reformierakond 8
INNA KAITSA Eesti Keskerakond 8
INNA ROOSMANN Eesti Keskerakond 8
JELENA EESTALU Eesti Keskerakond 8
JULIA APURINA Eesti Reformierakond 8
KEN HALLEN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8
KRISTA HANNISTE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 8
KRISTA KEELMANN Eesti Reformierakond 8
LAURA KOGER Eesti Reformierakond 8
LEA REIMETS Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8
LIIA TEEÄÄR Eesti Reformierakond 8
MAAJA TUUL Eesti Reformierakond 8
MARGUS SUIK Eesti Reformierakond 8
MARGUS TAMMISTE Eesti Keskerakond 8
MARI HINDOV Eesti Reformierakond 8
MARIANN AROSON Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8
MATI KERSNA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8
MILVI PRIKS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8
NATALJA JELIZAROVA Eesti Keskerakond 8
OLEV GUDOVSKI Eesti Reformierakond 8
OLGA ANDLA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8
OLMER ÕIGUS Üle-eestiline Valimisliit 8
REGINA KALJO Üle-eestiline Valimisliit 8
SIIRI TREIER Üle-eestiline Valimisliit 8
SIMON SUUBAN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8
SIRJE RAUDLAM Sotsiaaldemokraatlik Erakond 8
TAIMI JÕUL Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 8
TIINA HÕBEJÄRV Üle-eestiline Valimisliit 8
VAIKUS JÕGISU Üle-eestiline Valimisliit 8
VAMBOLA TAMMIKSAAR Eesti Reformierakond 8
ANASTASSIA VUKS Eesti Keskerakond 7
ARTJOM VLAH Eesti Keskerakond 7
ARVI VAIN Üle-eestiline Valimisliit 7
ARVO HAUG Eesti Keskerakond 7
CRYSTAL RA LAKSMI Üle-eestiline Valimisliit 7
DAISI FILIPPOV Eesti Reformierakond 7
DANIEL KOŠEVOI Eesti Keskerakond 7
ELIZABETH LAANEVÄLI Eesti Reformierakond 7
ERIK ANTSMA Eesti Keskerakond 7
GALINA KRUUSMÄGI Eesti Reformierakond 7
HELI KÄSPRI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7
HENRIK NURSTE Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7
HINDREK TAMMISTE Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7
ILMAR OLUP Eesti Reformierakond 7
INDREK NÕULIK Eesti Reformierakond 7
INDREK RÕUK Eesti Reformierakond 7
JAANUS RISTMÄGI Eesti Reformierakond 7
JANAR MATT Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7
JEKATERINA DUTOVA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7
JEKATERINA KOVŠOVA Eesti Keskerakond 7
JEVGENI SAVTŠENKO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7
JUTA TAMM Eesti Reformierakond 7
KADRI KARUS Eesti Reformierakond 7
KAUR KORELL Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7
KERSTI MAIDRA Eesti Reformierakond 7
KONSTANTIN VANDERFLIT Eesti Keskerakond 7
KRISTA TOIM Eesti Keskerakond 7
KRISTINA VEER Eesti Reformierakond 7
KRISTO-MARTIN AAV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7
LUULE PEHTER Eesti Keskerakond 7
MAIRE SARAP Eesti Keskerakond 7
MAKSIM PESIGOLOVETS Eesti Keskerakond 7
MARGOT ELBERG Eesti Reformierakond 7
MARIS AMON-MERILAIN Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7
MART RAENURM Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7
MATI OJA Üle-eestiline Valimisliit 7
NIKOLAI JAKOBIŠVILI Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7
NILS VIJARD Eesti Reformierakond 7
OLEG GAVRILOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7
OLGA GETMAN Eesti Reformierakond 7
PILLE NAHKO Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7
PRIIT PURKEN Eesti Reformierakond 7
RUSLAN FEOFANOV Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7
RUSTAM KALININ Eesti Keskerakond 7
SAAMUEL SAMMAL Eesti Reformierakond 7
SANDRA PAUR Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7
SELMA KOLGO Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7
SERAFIM LAPÕNIN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7
SILJA LEPP Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 7
TAAVI HALLIKMA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7
TIMOFEI POTAŠOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7
VEIKO VALGEPEA Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 7
VITALI MAKSIMOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 7
AIRI VIPULKUMAR KANSAR Üle-eestiline Valimisliit 6
ALAR KAISEL Eesti Keskerakond 6
ALEKSANDR ARUTJUNOV Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6
ALEKSANDR GERASSIMOVITŠ Üle-eestiline Valimisliit 6
ALJONA SUHHOMLINOVA Eesti Keskerakond 6
ANDREANI REEDER Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 6
ANDRES LIINSOO Eesti Reformierakond 6
ANDRI TAMM Eesti Reformierakond 6
ANNE-LY NILISK Eesti Keskerakond 6
ANTS SAARE Eesti Reformierakond 6
DANIEL LIBMAN Eesti Reformierakond 6
DENISS TIŠTŠENKO Eesti Reformierakond 6
DMITRI KIRILOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6
EDGAR LATUŠKEVITŠ Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6
ELLE MEHISTE Eesti Keskerakond 6
ERGO POKKER Eesti Reformierakond 6
ERKI KAIKKONEN Üle-eestiline Valimisliit 6
EVA-KAISA HÄRSING Eesti Reformierakond 6
HEIKI TREIER Üle-eestiline Valimisliit 6
HELLE KARIS Eesti Keskerakond 6
HENRY-HERMANN STAHL Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6
INNA PALLAS Eesti Reformierakond 6
IVAN JANUTENAS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 6
JANNE KALJUVEE Eesti Reformierakond 6
JEGOR SEVASTJANOV Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 6
JÜRI KRIIS Eesti Keskerakond 6
KAARIN KALLASMAA Eesti Reformierakond 6
KAJA ALANDI Eesti Reformierakond 6
KATI KARJA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6
KULDAR POLTIMÄE Üle-eestiline Valimisliit 6
KÄTLIN STAHL Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6
LANA SOONPUU Eesti Keskerakond 6
LIINA NIITMETS Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6
MAARIKA AASMÄE Eesti Reformierakond 6
MAARJA SUURKASK Eesti Reformierakond 6
MADE SOO Üle-eestiline Valimisliit 6
MANIVALD HALJAS Üle-eestiline Valimisliit 6
MARIA ZOBER Eesti Keskerakond 6
MARIE ELISE KONT Eesti Reformierakond 6
MARKO NEMBERG Eesti Reformierakond 6
MARVE SALUVEER Eesti Reformierakond 6
OLAVI ANDLA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6
OLEV PIIR Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6
OLGA GAIDAMAKINA Eesti Keskerakond 6
PRIIDIK VAIKLA Eesti Reformierakond 6
RAIVO HUNDT Eesti Reformierakond 6
REIN KRUUS Eesti Reformierakond 6
REIN MAASING Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6
REIN RAUDSEP Eesti Reformierakond 6
RIHO NÜÜD Üle-eestiline Valimisliit 6
TARMO KALDMA Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 6
TARMO KASE Eesti Keskerakond 6
TARMO KURVES Eesti Keskerakond 6
TARMO KÕUHKNA Eesti Keskerakond 6
TARMO TÕNISMÄE Eesti Reformierakond 6
TATIANA SADEEVA Eesti Keskerakond 6
TERJE TAMMEARU Eesti Reformierakond 6
THEA KARIN Sotsiaaldemokraatlik Erakond 6
TOIVO EHRENPREIS Eesti Reformierakond 6
VALERIA TŠERNOMOROVA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 6
VELLO SOOSALU Eesti Keskerakond 6
ÜLLE LEOK Eesti Reformierakond 6
ÜLLE SILDAM Eesti Reformierakond 6
ALEVTINA SUVOROVSKAJA Eesti Keskerakond 5
ALO EHASOO Eesti Reformierakond 5
ANDRES VIMMSAARE Eesti Reformierakond 5
ANNA POOTS Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5
ANU REITEL Eesti Reformierakond 5
ANU-LIIVI KARU Eesti Reformierakond 5
EGE HIRV Üle-eestiline Valimisliit 5
ELINA LAUR Eesti Reformierakond 5
ELVE SAAR Eesti Keskerakond 5
ENE METSVAHI Eesti Reformierakond 5
ENN LÄÄNE Eesti Keskerakond 5
ERGO SAAR Eesti Reformierakond 5
EVE SAAR Eesti Reformierakond 5
HELEN ORAV Eesti Reformierakond 5
HELIS LAAN Üle-eestiline Valimisliit 5
ILJA BOJETSKI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5
INDA HANSON Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5
IRINA GERASSIMOVA Eesti Reformierakond 5
IRINA KOROPATVA Eesti Reformierakond 5
IRINA LUNGU Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5
JAAK VIMM Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5
JAAN NÕMM Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5
JAANIKA VALDNA Eesti Reformierakond 5
JANNO TAMME Eesti Reformierakond 5
JEVGENI FILATOV Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 5
JEVGENI KUPIN Üle-eestiline Valimisliit 5
JEVGENI NESTEROV Eesti Reformierakond 5
JEVGENIA SARAP Eesti Keskerakond 5
JÜRGEN RAHULA Eesti Reformierakond 5
JÜRI SAARM Eesti Reformierakond 5
KAIJA MARGUMETS Üle-eestiline Valimisliit 5
KALJU LILANDER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5
KARINE SIIAK Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5
KATRIN KIVI Eesti Keskerakond 5
KATRIN LILLE Eesti Reformierakond 5
KONSTANTIN DOTSENKO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5
KRISTEN VIIKMÄE Eesti Keskerakond 5
LARISSA ZJUZINA Eesti Reformierakond 5
LEELO LEPASALU Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5
LEHO LAMUS Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5
LEMBIT ANDRES TORK Üle-eestiline Valimisliit 5
LEONILLA ZAVERJUHHA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5
LJUDMILLA SOLOVJOVA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5
MAMUKEL GORELASHVILI Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 5
MAREK KALLASMAA Eesti Reformierakond 5
MARJE-ANNE HENDRIKSON Eesti Keskerakond 5
MARKO KÜNNAPAS Eesti Reformierakond 5
MART ERLENHEIN Eesti Reformierakond 5
MERLE KIIVER Üle-eestiline Valimisliit 5
MIHHAIL KARDAŠ Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5
MÄRT POOTS Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5
NIKOLAI RAJEVSKI Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5
OLESJA MERTINS-POLJANSKI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5
PAUL ELLER Eesti Reformierakond 5
PAUL OJASOO Eesti Reformierakond 5
RAUNO SIION Eesti Reformierakond 5
REGINA LAANETU Eesti Reformierakond 5
REIN LEHTVEER Eesti Reformierakond 5
REIN PIKA Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5
REMIDA PRANGEL Eesti Keskerakond 5
SALIMA ADER Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5
SANNA AUTIO Eesti Keskerakond 5
SIIM LOIDE Eesti Keskerakond 5
SIRJE LILLEVÄLI Eesti Reformierakond 5
SULEV PAJU Eesti Reformierakond 5
TARMO KASK Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5
TARMO LAUR Eesti Reformierakond 5
TARMO VÄRNIK Eesti Reformierakond 5
TIIA-MAI TÄLLI Eesti Reformierakond 5
TOOMAS ALTNURME Eesti Keskerakond 5
TOOMAS KIIL Eesti Reformierakond 5
TÕNU REMMA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5
UWE KOLLOM Eesti Reformierakond 5
VAHUR KALDAS Eesti Keskerakond 5
VALENTINA PURTOVA Eesti Reformierakond 5
VELLO KUKK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5
VERNER VALING Eesti Reformierakond 5
VIRVE PEEGEL Eesti Reformierakond 5
VLADIMIR FATEJEV Eesti Reformierakond 5
AARNE RUGA Valimisliit Tallinna Rohelised 4
AGNES KALLIT Üle-eestiline Valimisliit 4
AGNES SÄER Üle-eestiline Valimisliit 4
ALAIN-ASKO ORGUSAAR Üle-eestiline Valimisliit 4
ANDRES LOOK Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4
ANNA JÜRMANN Eesti Reformierakond 4
ANU RIISALU Eesti Reformierakond 4
ARTUR GRANSTRÖM Eesti Keskerakond 4
DAVID ABRAMSON Eesti Reformierakond 4
ELINA VALGMÄE Eesti Reformierakond 4
ERKKI MEIDLA Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4
ERKKI VARI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 4
ESTER PENJAM Eesti Keskerakond 4
HEIDY HEINLA Eesti Keskerakond 4
INDREK VEISERIK Eesti Keskerakond 4
INGRID KRUUS Eesti Reformierakond 4
JAANIKA BAUER Eesti Reformierakond 4
KAJA LOIGO Eesti Reformierakond 4
KALEV NANO Eesti Reformierakond 4
KALEV-ANDRES REBANE Üle-eestiline Valimisliit 4
KARIN RANDMAA Eesti Reformierakond 4
KOIT KONSTABEL Eesti Reformierakond 4
KRISTIN AARMA Eesti Reformierakond 4
KRISTJAN SIIMSON Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 4
LAIDI RAJALA Eesti Keskerakond 4
LEEMET TAMME Eesti Reformierakond 4
LUULE PRESS Eesti Keskerakond 4
MAIDU PÄRN Eesti Reformierakond 4
MAKSIM LILLMANN Eesti Keskerakond 4
MARIE EDALA Eesti Reformierakond 4
MARINA GOLMAN Eesti Reformierakond 4
MARJA MANDER Eesti Reformierakond 4
MARKO ARMENSON Üle-eestiline Valimisliit 4
MARLEEN KEDARS Eesti Reformierakond 4
MARTIN TIIMUS Eesti Reformierakond 4
MATI RIIPULK Üle-eestiline Valimisliit 4
MERIKE LÄTT Eesti Keskerakond 4
MIHKEL IVANOV Eesti Reformierakond 4
MILVI KALLASTE Eesti Keskerakond 4
NATALJA LAŠKOVA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 4
NATALJA LJAMITŠEVA Eesti Keskerakond 4
PEETER TEDRE Eesti Keskerakond 4
PEETER ULPUS Eesti Keskerakond 4
PILLE-RIIN VATTER Üle-eestiline Valimisliit 4
PIRET ALEKSANDRA SALUMÄE Eesti Reformierakond 4
RAINER KIISK Eesti Reformierakond 4
RIHO JOANURM Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 4
RIVO KÜTT Eesti Keskerakond 4
RUTT RAUDKEPP Valimisliit Tallinna Rohelised 4
SERGE TJURIN Valimisliit Tallinna Rohelised 4
SVETLANA DUBS Eesti Reformierakond 4
TAMARA ZARUBINSKAJA Eesti Reformierakond 4
TARVO LOITMAA Eesti Reformierakond 4
TOIVO OKK Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 4
TOOMAS RAAG Eesti Keskerakond 4
URVE TALVING Eesti Reformierakond 4
VALERI IVANOV Eesti Reformierakond 4
VEIGO HALLIKMA Eesti Reformierakond 4
VIKTOR TALDRIK Eesti Keskerakond 4
VIKTORIA LAAN Eesti Keskerakond 4
VLADISLAV MALKOV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 4
ÕILME RAUBA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 4
ÜLLE LOOGUS Eesti Reformierakond 4
ÜLO SIIBAK Eesti Reformierakond 4
ADU KIVILAAN Eesti Reformierakond 3
ALBINA NOORLIND Eesti Keskerakond 3
ALEKSANDR ONNO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3
ANU RANDMAA Eesti Reformierakond 3
DEIVI VAHT Eesti Reformierakond 3
DENIS PUTK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3
DMITRI ŠEGIDA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 3
EDGAR VIIGIMÄE Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3
EERO RANG Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3
EIMAR RAUDSEPP Eesti Reformierakond 3
ENE KOŠLJAK Eesti Reformierakond 3
EVELINA ABULOVA Eesti Keskerakond 3
EVELY RAUDMETS Eesti Reformierakond 3
FILIPP LISOVSKI Eesti Keskerakond 3
FREDI PUURAND Eesti Reformierakond 3
GUNNAR TOROP Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3
HELEN HELDE-LIIVAMÄGI Eesti Reformierakond 3
HELLE TOHVER Eesti Reformierakond 3
HELNA KARU-BAHER Eesti Reformierakond 3
HELVE REMMEL Eesti Keskerakond 3
IIDA JAANUS Eesti Reformierakond 3
ILLE KOMPUS Üle-eestiline Valimisliit 3
INGRID SIMMER Eesti Reformierakond 3
JARMO TAPPO Üle-eestiline Valimisliit 3
JEKATERINA RIKKAS Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 3
JELENA ELBERG Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 3
JELENA SIDORENKO Eesti Reformierakond 3
JULIA RINSO Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 3
JURI KÜTT Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 3
KAIA KOLK Eesti Reformierakond 3
KAIRE KRAAS Eesti Reformierakond 3
KALLE KASTEPÕLD Üle-eestiline Valimisliit 3
KALLE TAGAPERE Üle-eestiline Valimisliit 3
KATI VÕRK Eesti Reformierakond 3
KATRINA KLAAS Üle-eestiline Valimisliit 3
KRISTIINA ALEINIKOV Üle-eestiline Valimisliit 3
KRISTJAN NEMVALTS Eesti Reformierakond 3
LAURA ENNET Eesti Keskerakond 3
LEONARD KOLATSK Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 3
LIANA JÜSMÄ Eesti Reformierakond 3
MALL SUME Eesti Keskerakond 3
MALLE ARRO Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3
MAREK LILL Eesti Keskerakond 3
MART ENNOK Eesti Reformierakond 3
MERIKE PURDE Eesti Keskerakond 3
NADEŽDA TULBINA Eesti Reformierakond 3
NIKOLAI NIKOLAJEV Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3
OTI EENSOO Eesti Reformierakond 3
PAUL UIBOPUU Eesti Reformierakond 3
PAUL-HERMANN STAHL Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 3
PAVEL KOSMATŠOV Valimisliit Tallinna Rohelised 3
PRIIT SALU Eesti Reformierakond 3
RAIVO KIIS Eesti Keskerakond 3
REIN SÕITJA Eesti Keskerakond 3
RIIVO LUIK Eesti Reformierakond 3
ROSILDA TAIMISTU Eesti Keskerakond 3
SIRJE LEVTŠENKO Eesti Keskerakond 3
STEN TOMINGAS Eesti Reformierakond 3
STEN-ERIK JANTSON Eesti Keskerakond 3
TANEL TANI Eesti Reformierakond 3
TARMO HERKÜL Eesti Reformierakond 3
TARMO KALJO Üle-eestiline Valimisliit 3
TIIU HÜTT Eesti Reformierakond 3
URSULA NARVA Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 3
VAIKE AARPUU Sotsiaaldemokraatlik Erakond 3
VALERI MÜÜRSEPP Eesti Reformierakond 3
VALTER SÜNT Eesti Reformierakond 3
VOLDEMAR KURISTIK Üle-eestiline Valimisliit 3
ÜLLAR HAABOJA Eesti Reformierakond 3
AIN AAMER Eesti Reformierakond 2
ALAR MÄGI Üle-eestiline Valimisliit 2
ALEKSANDER PAIA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 2
ALEKSANDR ŠEVTSOV Eesti Keskerakond 2
ALEKSEI KRAIZMER Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2
ALLAN ALTMÄE Eesti Reformierakond 2
ANASTASIA KENDER Eesti Reformierakond 2
ARVO KÄÄRD Eesti Keskerakond 2
DMITRI KOSSATŠOV Eesti Reformierakond 2
ENE KÄRNER Eesti Reformierakond 2
ESTER EENSAAR Eesti Reformierakond 2
EVA-MARIA OJASALU Eesti Reformierakond 2
GETTER VOOLAID Eesti Reformierakond 2
GRIS EHRBERG Eesti Reformierakond 2
HEIKI KAPP Eesti Reformierakond 2
HEINAR KOLD Eesti Reformierakond 2
HEINRICH LAMVOL Eesti Keskerakond 2
HELEN NOORKÕIV Eesti Keskerakond 2
IGOR RATŠUK Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2
ILONA TOOBAL Eesti Reformierakond 2
INGRID RAUDSEPP-OTT Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 2
IRMELI PÄRTELPOEG Eesti Reformierakond 2
JAAN HALLIKAS Eesti Reformierakond 2
JEKATERINA STRIGANOVA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 2
JUTA LATIK Eesti Reformierakond 2
KAI AUNAP Üle-eestiline Valimisliit 2
KALEVI TREIER Üle-eestiline Valimisliit 2
KERLI KIRSIPUU Eesti Reformierakond 2
KRISTEL KASEMETS Eesti Reformierakond 2
KRISTI ILVES Eesti Reformierakond 2
KRISTJAN KUKKUR Üle-eestiline Valimisliit 2
LEIDI HIRVLAAN Eesti Reformierakond 2
LILIA KOŽINA Eesti Reformierakond 2
LJUBOV HOPP Eesti Reformierakond 2
MADLI METSAR Eesti Reformierakond 2
MAIE LUMISTE Eesti Reformierakond 2
MAIRI KANTS Eesti Reformierakond 2
MAREK SAUEMÄGI Eesti Reformierakond 2
MARKO VEEROJA Eesti Reformierakond 2
PEETER KRIPSAAR Eesti Keskerakond 2
REIN JOLLER Sotsiaaldemokraatlik Erakond 2
REIN MERESAAR Eesti Keskerakond 2
RICHARD KARELSON Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 2
RIINA NÕMM Eesti Reformierakond 2
RIINA ZINGERMAN Eesti Reformierakond 2
RISTO JÄRVELA Eesti Reformierakond 2
ROBIN ILVIK Eesti Reformierakond 2
ROGER PÄRN Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2
RONALD HANSSON Eesti Reformierakond 2
SIRJE MINNUS Eesti Reformierakond 2
SIRJE RAUDSEPP Eesti Reformierakond 2
TATJANA BASSOVA Üle-eestiline Valimisliit 2
TATJANA TOOMEMÄGI Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 2
THOMAS KAARJÄRV Eesti Reformierakond 2
TIIT ANSPERI Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 2
TIIT PIIBUR Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 2
TRIIN TAMMIKU Eesti Reformierakond 2
TÕNIS HÄRM Eesti Keskerakond 2
TÕNU LEIS Eesti Reformierakond 2
VALENTINA LAŠMANOVA Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 2
AAP TOMING Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1
AILI HAAS Eesti Reformierakond 1
AIRE RANTANEN Eesti Reformierakond 1
AIVI ARMULIK Eesti Reformierakond 1
AKSEL MULDME Üle-eestiline Valimisliit 1
ALEKSANDER MARTSEP Üle-eestiline Valimisliit 1
ANDREJS RUSINOVSKIS Sotsiaaldemokraatlik Erakond 1
ANDRES KARHU Üle-eestiline Valimisliit 1
ANDRES TALVARI Eesti Keskerakond 1
ANITA LOSS Eesti Reformierakond 1
AVE IRVAL Eesti Reformierakond 1
CHRISTINA FREIMAN Eesti Reformierakond 1
DIANA-CHRISTINA TOOS Eesti Reformierakond 1
EVELIN STOLTSEN Eesti Reformierakond 1
EVI RANDORG Eesti Reformierakond 1
GEORGI NAIDENKOV Valimisliit Tallinna Rohelised 1
GETHE MERISALU Eesti Reformierakond 1
HELEN KAUKSI Eesti Reformierakond 1
HENRI OTS Eesti Reformierakond 1
IRJA NORMET Eesti Reformierakond 1
JAAN RAIKMA Eesti Reformierakond 1
JEVGENI AGU Valimisliit Tallinna Rohelised 1
JÜRI RÕTIKOV Eesti Reformierakond 1
JÜRI ŽUKOV Üle-eestiline Valimisliit 1
KAIDO PRIISALU Eesti Reformierakond 1
KAJA TIIDEMA Eesti Reformierakond 1
KARMEN KÄHR Eesti Keskerakond 1
KATRIN MÄNNIMETS-SEVASTJANOV Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit 1
KIRILL ALEKSEJEV Eesti Reformierakond 1
KRISTA ARPO Üle-eestiline Valimisliit 1
LEILA MAMEDOVA Eesti Reformierakond 1
MAIGI RAMJALG Üle-eestiline Valimisliit 1
MARE ANTON Eesti Reformierakond 1
MARE PIKKEL Eesti Reformierakond 1
MARET PURDE Eesti Keskerakond 1
MARGI AKERTA Eesti Reformierakond 1
MARIKA RAMJALG Üle-eestiline Valimisliit 1
MARK DOROŽKOV Üle-eestiline Valimisliit 1
MERIKE LEEVIT Eesti Keskerakond 1
MERLE VESTEL Üle-eestiline Valimisliit 1
MIKK KÜNDRE Üle-eestiline Valimisliit 1
MILVI PÕLTS Eesti Reformierakond 1
PEETER VOOGRE Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1
RAUNO KASK Eesti Reformierakond 1
RISTO IVASK Eesti Reformierakond 1
ROMAN LUTT Eesti Keskerakond 1
SANDER LAANEMAA Üle-eestiline Valimisliit 1
SERGEI SELJUGIN Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 1
SILJA SOONE Üle-eestiline Valimisliit 1
STEN TIEF Eesti Reformierakond 1
SVEN KLIIMANN Eesti Reformierakond 1
TANEL TREIBERT Eesti Reformierakond 1
TARMO TORI Eesti Reformierakond 1
VIIVE ROOMERE Üle-eestiline Valimisliit 1
AARE PÄHKLAMÄGI Eesti Keskerakond 0
ANDREI BUTEL Eesti Reformierakond 0
EVELYN VAIK Eesti Reformierakond 0
GEIT EERO Üle-eestiline Valimisliit 0
HELINA MADISSOON Eesti Reformierakond 0
HELLE MÕEK Üle-eestiline Valimisliit 0
JANIKA TÕNN Üle-eestiline Valimisliit 0
JOHANNA RANNE Üle-eestiline Valimisliit 0
KAI KIKERIST Eesti Reformierakond 0
KRISTI PLAMUS Eesti Reformierakond 0
KRISTO ZUBOV Eesti Reformierakond 0
MADIS DOROŠENKOV Eesti Reformierakond 0
MARTIN ARNHOLD Üle-eestiline Valimisliit 0
OSKAR KREILIS Eesti Keskerakond 0
PEETER TAMMIK Eesti Keskerakond 0
SIGRIT UMDA Eesti Reformierakond 0
TARVO NEILAND Üle-eestiline Valimisliit 0
TOOMAS TUULAS Üle-eestiline Valimisliit 0
VADIM NEKRJATŠ Eesti Keskerakond 0
VEERA TSEHANOVITŠ Eesti Keskerakond 0
VILVE NEILAND Üle-eestiline Valimisliit 0
ÜLLE NETTAN Eesti Keskerakond 0