Credit24 Rahvaliiga ja terviseturniiride projektijuhi Mihkel Sagari selgitusel on terviseturniiride mängud mõeldud eelkõige algajatele võrkpalluritele, eesmärgiga pakkuda neile võistlusväljundit ja -praktikat ning võimalust oma tiimiga sportlikus ja mõnusas seltskonnas aega veeta. „Möödunud kolmel aastal toimunud turniirid on osutunud menukateks ja pakkunud tervisesportlastele esmast võrkpalli võistluskogemust ja –indu spordiga edasi tegeleda ja suurematest võrkpallivõistlustest hiljem osa võtma,“ kommenteeris Sagar. „Terviseturniiridel tasub kindlasti osa võtta - panna oma sõpradest, töökaaslastest kokku tiim, tulla kodust välja ja võrrelda oma oskuseid nt Credit24 Rahvaliiga C-tugevusgrupi võistkondadega, kes samuti turniiri mängudel osaleda võivad,“ lisas Sagar. 

Credit24 Tervisturniiridele saab oma võistkonna registreerida Volley.ee terviseturniiride alamlehel, kuni 23.veebruarini 2015. Võistlused toimuvad eraldi arvestuses meeskondadele, segavõistkondadele ja naiskondadele. Segavõistkonnas peab korraga palliplatsil viibima vähemalt 2 naismängijat. Kui mõnda regiooni ei registreeru piisav hulk nais- või segavõistkondi on korraldajal õigus paigutada nad kokku teise grupiga (nt naiskonnad -> segavõistkondade hulka; segavõistkonnad -> meeskondade hulka). Iga võistkond võib turniirile registreerida kuni 12 mängijat.


Terviseturniiride kõik võistlused on ühepäevased. Paremusjärjestus selgitatakse välja kolme koha võistluspäeva tulemuste põhjal.


Credit24 Tervisturniiride ajakava:
28. veebruar 2015 – Põhja regiooni meeskonnad (Lilleküla Gümnaasium, Tallinn)
01. märts 2015 – Põhja regiooni nais- ja segavõistkonnad (Lilleküla Gümnaasium, Tallinn)
22. märts 2015 – Lõuna regiooni turniir kolmele grupile (Lähte Spordihall, Lähte alevik, Tartu vald)
Võistlustel ei ole kohtunikke. Nende ülesandeid täidavad turniiril osalevate võistkondade esindajad korraldaja poolt ettevalmistatud graafiku alusel. 


Credit24 Tervisturniiri juhendi leiab siit. Lisainformatsiooni Credit24 Rahvaliiga ja terviseturniiride kohta leiab Credit24 Rahvaliiga Facebooki lehelt ja võrkpalliuudiste portaalist www.volley.ee.
Lisainfo:

Mihkel Sagar
Credit24 Rahvaliiga projektijuht
E - post: mihkel@evf.ee
Tel: +372 56 902 104