Põlva valla I talimängude tulemused

                     
Põlva valla I talimängude tulemused
Valla Teated

Parimad tulemused: Suusatamine: Kokku osales 111 suusatajat

P 7/T 7 300m Ott-Mattias Leppmets ja Hedi Ojasaar Holvandi - Vanaküla külast, Hele ja August Jakobson Lutsu külast, Susanna Johanson Kähri külast, Marie Nigola mammastest. Murdmaasuusatamine

Üldvõitjad: I koht Aarna - Kiuma küla, II koht Taevaskoja küla, III koht Rosma küla, 4. koht Vanaküla - Holvandi küla, 5.koht Mammaste küla, 6. Kähri - Puskaru - Tännassilma küla Individuaalselt

P10 I koht Kaarel Tilk ( Aarna - Kiuma küla ), II koht Osvald Nigola ( Mammaste), III koht Joosep Podekrat ( Rosma)

T10 I koht Berit Patrael ( Peri küla), II koht Eveli Ostrov ( Vanaküla - Holvandi), III koht Katarina Podekrat ( Rosma)

P12 I koht Jürgen Hansen ( Andre ), II koht Patric Kurvits ( Himmaste), III koht Greivo Hallikas (Adiste)

T 12 I koht Johanna Johanson ( KPT), II koht Laura Noormets ( Taevaskoja), III koht Diana Tint ( KPT)

P14 I koht jaanus Peeter Rüütli ( Aarna - Kiuma), II koht Erik Bleive ( Taevaskoja), III koht Marken Järv ( Aarna - Kiuma)

T 14 I koht Herti Juhandi ( Aarna - Kiuma), II koht Maria Johanson ( KPT), III koht Grete Lõiv ( Peri)

P 16 I koht Joonas Selgis (Rosma), II koht Richard Kolsar (Aarna - Kiuma), III koht Martin Tint (KPT)

T 16 I koht Mirjam Juhandi (Aarna - Kiuma), II koht koht Marimal Tilk ( Aarna - Kiuma), III koht Hanna Maria Rüütli (Aarna - Kiuma

T18 I koht Helena Käo (Rosma), II koht Marianne Leotoots ( Himmaste), III koht Anett Simga ( Partsi - Uibujärve)

N I koht Anett Numa (Taevaskoja), II koht Siret Haidak (Peri küla), Liisi Jakobson (Lutsu)

N35 I koht Anneli Tilk (Aarna - Kiuma), II koht Marely Kasemets (Mammaste), III koht Marget Rüütli (Aarna - Kiuma)

N45 I koht Lea Leppik ( Taevaskoja), II koht Piret Juhandi (Aarna - Kiuma), III koht Kristin Kruberg (Taevaskoja)

N 55 I koht Tiiu Ojasaar (Vanaküla - Holvandi), II koht Helin Oja (Taevaskoja)

M I koht Jürgen Selgis (Rosma), II koht Indrek Karolin (Taevaskoja), III koht Erko Jakobson (Lutsu)

M 40 I koht Toomas Treier (Rosma), II koht Risko Reponen (Taevaskoja), III koht Anti Rüütli ( Aarna - Kiuma)

M50 I koht Taimar Tilgre (Vanaküla - Holvandi)

M60 I koht Jaak Lätt ( Mammaste), II koht Einar Paring (Taevaskoja), III koht Jaan Tobreluts (Taevaskoja)

Kõige arvukam osavõtt oli M 40 vanuseklassis ( 18 suusatajat), N35 11 suusatajat ja kolmandana P10 vanuseklass.

Laste GPS mängu kuus paremat: I koht - Aarna - Kiuma küla, II koht - Taevaskoja küla, III koht - Himmaste küla, 4. Holvandi - Vanaküla, 5. Peri küla, 6. Andre küla.

Koroona kuus paremat: I koht Adiste küla (Valeri Zlatin, Aivo Hallikas), II koht Mammaste küla

 (Eduard Vals, Lembit Luukas), III koht Taevaskoja küla (Mikko Reponen, Timmo Kadak), 4. Lutsu küla ( Piret Tobias, jaan Konks), 5. Aarna - Kiuma küla (Arvi Rüütli, Meelis Kolsar), 6. Eoste - valgesoo küla ( Arnis Alasild, Laura Repp)

Male - kabe: I koht Mammaste küla ( Andres Kund, Endel Luts), II koht Taevaskoja küla ( Ahti Bleive, Lauri Leppik), III koht Partsi - Uibujärve ( Kaupo Simga, Indrek Maripuu), 4. Lutsu küla (Ülo Kopli, Ennu Tobreluts), 5. Kähri - Puskaru - Tännassilma (Aigar Kähr, Riho Plato)

Lumerõngas: I koht Himmaste küla ( Rando Võikar, Ene Mattus, Kristo Mattus), II koht Andre küla (Roomet Rattus, Valev Maasik, Merike Hansen), III koht Aarna - Kiuma küla (Richard Kolsar, Erki Rüütli, Hanna Maria Rüütli 4. koht Partsi - Uibujärve küla (Heigo Luuk - luuken, Ilona Luuk - Luuken, Marko Liblik, 5. Holvandi - Vanaküla (Kristiina Solna, Kalle Ostrov, Enar Jallai), 6. Mammaste küla (Herta Hiiend, Algis Kasemets, Tanel Suvisild)

Teatevõistlus: I koht Himmaste küla ( Merli Ermel, Eda Undrits, Markel Kurvits, Kristo Mattus, Janek Jõgis, Karoliin Krikunov), II koht Taevaskoja küla ( Risko Reponen, Indrek Karolin, Hillar Numa, Lea Leppik, Hanna - Liisa Reponen, Anett Numa), III koht Aarna - Kiuma küla (Anti Rüütli, Erki Rüütli, Andrus Juhandi, Mirjam Juhandi, Marget Rüütli, Hanna Maria Rüütli), 4. koht Partsi- Uibujärve (Ilona Luuk - Luuken, Anna Simga, Anet Simga, Marko Liblik, Indrek Maripuu, Heigo Luuk - Luuken), 5. Mammaste küla (Herta Hiied, Rain Raadik, Algis Kasemets, Tanel Suvisild, Tiiu Linnas, Eneli Vals)

6. Rosma küla ( Heiti Hallap, Kaimo Lõiv, Tõnu Lõbu, Kairi Treiler, Karita Lõbu, Margis Soosaar).

• Kõikide tulemusi saab vaadata Põlva valla kodulehel www.polvavald.ee


Vaata märksõnade teemalehti või lisa/eemalda neid MyDelfi huvidest + ja - abil.

Mis teemad Sind huvitavad?

  • -  jälgi
  • -  ära jälgi
Lase MyDelfil ehitada Sinu personaalne uudisleht!

Logi sisse Facebook'iga

Alusta MyDelfi kasutamist
Registreeritud (0) Anonüümne (0)
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
Maakonna uudised