Ida-Virumaa karikavõistluste I etapp korraldati Jõhvi tööstuspargi territooriumil 12. veebruaril. Kuna selle aasta talvel toimub üle Eesti väga erinevates kohtades mitmeid võidukihutamisi, siis Jõhvi võistluste korraldajad väga suurt osalejate tulva ei lootnud. Võisteldi kokku neljas võistlusklassis ja starti tuli kokku 28 võistlejat. Noortest oli kiireim kõikides sõiduvoorudes Keiro Orgus Kaspar Kaasani ja Ülari Vendi ees. Naiste klassis võidutses Sirje Potisepp, kes oli sellel päeval kiireim ka enamikest meestest. Naisteklassi teine ja kolmas koht kuulusid Erika Teffole ja Tiina Lutsule. Meeste tagaveoliste klassi esikolmiku moodustasid BMW-del kihutanud Kaido Kruus, Kristo Kruus ja Rando Lääne. Esiveoliste klassi võitjad selgusid alles peale kolmandat vooru. Karikasarja esimese etapi esikoha kindlustas endale Mario Kendra Kaupo Liivi ja Hanno Raiendi ees.

Karikasarja II etapp toimub 25. veebruaril Sõtke jõe I paisjärvel algusega kl 11.00. Võisteldakse viies erinevas võistlusklassis: noored, naised, eraldi esi- ja tagaveolised autod ning kahesillaveolised autod. Ilmselt saab Sõtkel ka sellel aastal näha ATV-sid. Peale võistluste ametlikku lõppu on huvilistel võimalus osaleda piikrehvidega sõidukite treeningul.

Kolmanda etapina on kavas korraldada 22. aprillil vigursõiduvõistlused Sillamäe linnas.

Neljas ja viimane Ida-Virumaa karikavõistluste etapp korraldatakse 20. mail Jõhvi linnas rahvasprindi võistlusena, mis kuulub ka ühtlasi Eesti Rahvasprindi karikavõistluste sarja. Selle võistlusega lõpetame Ida-Virumaa karikavõistluste sarja ja teeme kokkuvõtted koos karikate jagamisega parimatele.

Rohkem informatsiooni võidukihutamiste kohta leiab veebilehelt: www.amvracing.ee