Finaalturniir kestab terve päeva ja kolmel väljakul viiakse läbi nii A-tugevusgrupi mängud kui ka B-tugevusgrupi finaalkohtumised. Omadele on oodatud kaasa elama ka pealtvaatajad. Sissepääs on kõigile tasuta. Täpse finaalturniiri ajakava edastame siis, kui kõik finaalturniirile pääsenud võistkonnad on selgunud. Kuna tegu on rahvaliiga juubeliaastaga, siis loomulikult on ka finaalturniir meeleolukam ja väsitav päev ei jää ilma hommikutundideni kestva järelpeota.

Tallinna külje all paiknev Kiili vallas on rahvasport au sees ja tundub, et võrkpall on Kiili elanikele eriti südamelähedane spordiala. Pühapäeval, 25 märtsil kaitses esiliigas teise koha vääriliselt valla au TTÜ/Kiili meeskond. Rahvaliigas osaleti sel hooajal nelja võistkonnaga, kellest Kiili naiskond on ühe mängu kaugusel pääsust finaalturniirile. Noorte järelkasvu eest hoolitseb SK Tats. 

Lisainformatsiooni kõigi Credit24 Rahvaliigat puudutavates küsimuste kohta saab e-posti aadressilt rahvaliiga@evf.ee ja Credit24 Rahvaliiga Facebooki fännilehelt.