Credit24 Rahvaliiga finaal toimub 5. mail Kiili spordihoones

                     
Credit24 Rahvaliiga finaal toimub 5. mail Kiili spordihoones
Kiili SK naiskond 2011. aastal Kiili spordihoones
Foto: Credit24 Rahvaliiga

Credit24 Rahvaliiga kümnenda hooaja finaalturniir toimub 5. mail Harjumaal Kiili spordihoones, aadressil Kooli tn 2. Credit24 Rahvaliiga finaalturniiri jaoks on Kiili spordihoone vägagi sobilik.

Finaalturniir kestab terve päeva ja kolmel väljakul viiakse läbi nii A-tugevusgrupi mängud kui ka B-tugevusgrupi finaalkohtumised. Omadele on oodatud kaasa elama ka pealtvaatajad. Sissepääs on kõigile tasuta. Täpse finaalturniiri ajakava edastame siis, kui kõik finaalturniirile pääsenud võistkonnad on selgunud. Kuna tegu on rahvaliiga juubeliaastaga, siis loomulikult on ka finaalturniir meeleolukam ja väsitav päev ei jää ilma hommikutundideni kestva järelpeota.

Tallinna külje all paiknev Kiili vallas on rahvasport au sees ja tundub, et võrkpall on Kiili elanikele eriti südamelähedane spordiala. Pühapäeval, 25 märtsil kaitses esiliigas teise koha vääriliselt valla au TTÜ/Kiili meeskond. Rahvaliigas osaleti sel hooajal nelja võistkonnaga, kellest Kiili naiskond on ühe mängu kaugusel pääsust finaalturniirile. Noorte järelkasvu eest hoolitseb SK Tats. 

Lisainformatsiooni kõigi Credit24 Rahvaliigat puudutavates küsimuste kohta saab e-posti aadressilt rahvaliiga@evf.ee ja Credit24 Rahvaliiga Facebooki fännilehelt.


Vaata märksõnade teemalehti või lisa/eemalda neid MyDelfi huvidest + ja - abil.

Mis teemad Sind huvitavad?

  • -  jälgi
  • -  ära jälgi
Lase MyDelfil ehitada Sinu personaalne uudisleht!

Logi sisse Facebook'iga

Alusta MyDelfi kasutamist
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
Maakonna uudised
Sisearhitekt Greete Mätas enda kujundatud "Padjaklubi" kodudest Vasta, milline kodu meeldib sulle kõige rohkem (1) Sisearhitekt Greete Mätas enda kujundatud "Padjaklubi" kodudest
TEATER NOORTELE: Armastus ei hüüa tulles! Vaba kooselu, seks, suhtlus vanematega - kõik on laval olemas! SISUTURUNDUS TEATER: Armastus ei hüüa tulles