Rahva hääl Lugeja: uuel aastal kingiks hinnatõus, tänan!

 (16)
                     
Eestielu.ee
Lugeja: uuel aastal kingiks hinnatõus, tänan!
Foto: Andres Putting

Aasta on uus ja Harjumaa uue aasta marsuut-taksonduse kink oli jälle hinnatõus. Ravilast Kosele maksab nüüd 1 eurot ja 50 senti. No see on liig mis liig, ega Ravila küla elanikud pole miljonärid, et jõuavad maksta 50 senti rohkem kui enne.

Olgugi, et bensiini hinnatõus oli 0.5 senti liitri kohta. Nii näengi juba paljusid oma autodega või jalgsi Kosele minemas.

2011. aasta sügisel maksis pilet Kagu-Eestist Saetammelt Võrru 1 euro ja 10 senti, sealjuures on kilomeetreid 36, Ravilast Kosele maksis aga terve euro. Ravila-kandi inimestele jääb üle soovida pind jalgadesse, sest käia tuleb palju, samas tervisesportlaste statistika täitsa tõuseb.

Hea lugeja, milliste hindade tõusu oled sina 2012. aasta alguses tähele pannud? Too näiteid kui palju maksab bussipilet punktist A punkti B sinu kodukandis.


Vaata märksõnade teemalehti või lisa/eemalda neid MyDelfi huvidest + ja - abil.

Mis teemad Sind huvitavad?

  • -  jälgi
  • -  ära jälgi
Lase MyDelfil ehitada Sinu personaalne uudisleht!

Logi sisse Facebook'iga

Alusta MyDelfi kasutamist
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
Maakonna uudised
Sisearhitekt Greete Mätas enda kujundatud "Padjaklubi" kodudest Vasta, milline kodu meeldib sulle kõige rohkem Sisearhitekt Greete Mätas enda kujundatud "Padjaklubi" kodudest
TEATER NOORTELE: Armastus ei hüüa tulles! Vaba kooselu, seks, suhtlus vanematega - kõik on laval olemas! SISUTURUNDUS TEATER: Armastus ei hüüa tulles