Elu

Valuutakursid
  • USD0.8927
  • GBP1.29912
  • SEK0.10602
  • RUB0.01163
=
Türisalu pangalt lauaga Vääna-Jõesuu randa
Lumelauasõidule vahelduseks käib Karel Kangro jaanuarikuus Vääna-Jõesuu rannas ka laine- lauaga laineid püüdmas
Karel Kangro on õppinud kohalikke ilma- ja maastikuolusid märkama ning hindama ja kasutab siinset loodust oma harrastuste jaoks ära iga ilmaga.
Väikese kooli tugevus on individuaalne lähenemine õppetöös
Vaida põhikooli direktor Piret Hallik tunneb head meelt, et algselt väärika õunapuuaia kohale tulema pidanud kooli juurdeehitis nihutati maja teisele küljele.
Neli kuud Vaida põhikooli direktori ametis olnud Piret Hallik peab edetabelitest olulisemaks õpilase elus hakkama saamist koos oma tugevuste ja nõrkustega.
Kuidas tagada kodune tuleohutus?
14. jaanuar 2016 16:54
Kuidas tagada kodune tuleohutus?
Fotol 2014. aasta novembris Harkujärvel põlenud abihoone, mis sai alguse ise valmistatud ahju kütmisest. Selle põlengu käigus sai põletushaavu 41aastane mees.
Põhja päästekeskus jagab nõuandeid, kuidas muuta oma kodu tuleohutuks, ning selgitab, mida kujutavad endast Päästeameti kodunõustamised.
Vabatahtlikuna Keenias: hommikuseks äratajaks kuke kiremine ning piima ja Mala vürtsidega tee
Teesõbrad, kas teadsite, et teelehtede korjamine on teeistanduses üks töömahukamatest - seda tehakse enamasti käsitsi ja korjajateks on tavaliselt naised?
Kolm kuud viibis vabatahtlikuna Keenias Sandra Sutting Keilast. Palusime tal rääkida oma lähetusest ja jagada muljeid kaugest Aafrika riigist.