Elu

Valuutakursid
  • USD0.92387
  • GBP1.39684
  • SEK0.10659
  • RUB0.01804
=
Kas Haabersti ristmik saab kahe aasta pärast liiklusummikutest priiks?
Haabersti ringristmik, kus praegu on igapäevaselt suured liiklusummikud, plaanitakse läbilaske suurendamiseks rekonstrueerida 2017. aasta lõpuks.
Tallinna linnal on plaanis 2017. aasta lõpuks rekonstrueerida Haabersti ringristmik, ehitades selle tipptunni ummikute kaotamiseks kahetasapinnaliseks.
Kuidas jätkub Rae valla ruumiline areng?
Tallinna-Tartu maanteed ääristavad äri- ja tootmishooned. Maanteest vasakul pool on jäädvustatud Peetri äripargi ehitamise algus.
Need ajad võiks nüüd igal pool olla seljataga, kus uusarendustes jäid valmisehitatud majad aastateks kõrvuti tühjade võssa kasvanud kruntidega ning puudusid teed, valgustus ja rohealad.
Lastega reisile – puhkus või põrgu?
See triibuline pilt on tehtud perekond Kiilbergist hoopis Eestis Varemurru puhkekeskuses, nii et ka Eesti sisesed rännakudki on peres popid. Aga uue reisiplaani mõte on ka juba küps – minna eeloleval suvel automatkale Norrasse, alustada Soomest ja sõita a
Oled kogunud mitu aastat raha, et soetada tuusik oma unistuste puhkusereisile. Kui see kauaoodatud hetk käes, lennuki rattad maast õhku tõusevad ning jõuad juba mõnusasse reisimeeleollu, kostab tagant pingist: „Millal me kohale jõuame?“ ja nii kuus lennutundi järjest iga natukese aja tagant.