Tallinn Tartu Hiiumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Pärnumaa Raplamaa Lääne-Virumaa Järvamaa Viljandimaa Ida-Virumaa Jõgevamaa Tartumaa Põlvamaa Võrumaa Valgamaa
Maakonnad
  Linnad ja vallad
   VALI UUDISTE PIIRKOND

   Rahva hääl Viljandis toimunud maleturniiri võitis suurmeister Aleksander Volodin

                        
   Viljandis toimunud maleturniiri võitis suurmeister Aleksander Volodin
   Aleksander Volodin. Foto: Rein Ruus

   Laupäeval mängiti Viljandis Lev Braschinsky 2. mälestusturniir kiirmales. Väga esindusliku koosseisuga turniirile oli tulnud maletajaid üle kogu Eesti, samuti Lätist, kokku 73 mängijat.

   Tasavägiseks kujunenud turniiri võitis Tallinna suurmeister Aleksander Volodin 7 punktiga 8-st võimalikust. Sama palju punkte kogus ka lätlane Verners Putka, kuid nõrgem Buchholzi koefitsient jättis lõunanaabri teisele kohale. Huvitav on ka see, et mehed omavahel turniiril ei mänginudki. Kolmanda koha sai suurmeister Jaan Ehlvest, kes pikka aega võistlust juhtis, aga sai eelviimases voorus üllatuskaotuse teiseks tulnud lätlaselt. Ehlvest kogus 6,5 punkti. 4.-7. kohta jäid jagama suurmeistrid Meelis Kanep ja Igor Švõrjov ning Toomas Valgmäe ja Indrek Kuusk 6-punktiga. Koefitsient mehed ka selliselt reastas.

   Parima naismaletaja auhinna võitis Tatjana Fomina, kes napilt edastas Läti naiste suurmeister Laura Rogule't.. Fomina üldkoht tabelis oli kümnes. Parimad Viljandimaa maletajad olid turniiril vennad Meelis ja Siim Kanep ning Ion Mõndresku Karksi-Nuiast.

   Kogu tabelit näeb siit.

   Maleklubi CC Fellin tänab kõiki mängijaid ja pealtvaatajaid, kes lõid turniirisaalis väga meeldiva atmosfääri.


   Registreeritud (0) Anonüümne (0)
   Jäta kommentaar
   Postitades kommentaari nõustud reeglitega
   Loe kommentaare Loe kommentaare