Tallinn Tartu Hiiumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Pärnumaa Raplamaa Lääne-Virumaa Järvamaa Viljandimaa Ida-Virumaa Jõgevamaa Tartumaa Põlvamaa Võrumaa Valgamaa
Maakonnad
    Linnad ja vallad
      VALI UUDISTE PIIRKOND

      Põlva valla I talimängude tulemused

                           
      Põlva valla I talimängude tulemused
      Valla Teated

      Parimad tulemused: Suusatamine: Kokku osales 111 suusatajat

      P 7/T 7 300m Ott-Mattias Leppmets ja Hedi Ojasaar Holvandi - Vanaküla külast, Hele ja August Jakobson Lutsu külast, Susanna Johanson Kähri külast, Marie Nigola mammastest. Murdmaasuusatamine

      Üldvõitjad: I koht Aarna - Kiuma küla, II koht Taevaskoja küla, III koht Rosma küla, 4. koht Vanaküla - Holvandi küla, 5.koht Mammaste küla, 6. Kähri - Puskaru - Tännassilma küla Individuaalselt

      P10 I koht Kaarel Tilk ( Aarna - Kiuma küla ), II koht Osvald Nigola ( Mammaste), III koht Joosep Podekrat ( Rosma)

      T10 I koht Berit Patrael ( Peri küla), II koht Eveli Ostrov ( Vanaküla - Holvandi), III koht Katarina Podekrat ( Rosma)

      P12 I koht Jürgen Hansen ( Andre ), II koht Patric Kurvits ( Himmaste), III koht Greivo Hallikas (Adiste)

      T 12 I koht Johanna Johanson ( KPT), II koht Laura Noormets ( Taevaskoja), III koht Diana Tint ( KPT)

      P14 I koht jaanus Peeter Rüütli ( Aarna - Kiuma), II koht Erik Bleive ( Taevaskoja), III koht Marken Järv ( Aarna - Kiuma)

      T 14 I koht Herti Juhandi ( Aarna - Kiuma), II koht Maria Johanson ( KPT), III koht Grete Lõiv ( Peri)

      P 16 I koht Joonas Selgis (Rosma), II koht Richard Kolsar (Aarna - Kiuma), III koht Martin Tint (KPT)

      T 16 I koht Mirjam Juhandi (Aarna - Kiuma), II koht koht Marimal Tilk ( Aarna - Kiuma), III koht Hanna Maria Rüütli (Aarna - Kiuma

      T18 I koht Helena Käo (Rosma), II koht Marianne Leotoots ( Himmaste), III koht Anett Simga ( Partsi - Uibujärve)

      N I koht Anett Numa (Taevaskoja), II koht Siret Haidak (Peri küla), Liisi Jakobson (Lutsu)

      N35 I koht Anneli Tilk (Aarna - Kiuma), II koht Marely Kasemets (Mammaste), III koht Marget Rüütli (Aarna - Kiuma)

      N45 I koht Lea Leppik ( Taevaskoja), II koht Piret Juhandi (Aarna - Kiuma), III koht Kristin Kruberg (Taevaskoja)

      N 55 I koht Tiiu Ojasaar (Vanaküla - Holvandi), II koht Helin Oja (Taevaskoja)

      M I koht Jürgen Selgis (Rosma), II koht Indrek Karolin (Taevaskoja), III koht Erko Jakobson (Lutsu)

      M 40 I koht Toomas Treier (Rosma), II koht Risko Reponen (Taevaskoja), III koht Anti Rüütli ( Aarna - Kiuma)

      M50 I koht Taimar Tilgre (Vanaküla - Holvandi)

      M60 I koht Jaak Lätt ( Mammaste), II koht Einar Paring (Taevaskoja), III koht Jaan Tobreluts (Taevaskoja)

      Kõige arvukam osavõtt oli M 40 vanuseklassis ( 18 suusatajat), N35 11 suusatajat ja kolmandana P10 vanuseklass.

      Laste GPS mängu kuus paremat: I koht - Aarna - Kiuma küla, II koht - Taevaskoja küla, III koht - Himmaste küla, 4. Holvandi - Vanaküla, 5. Peri küla, 6. Andre küla.

      Koroona kuus paremat: I koht Adiste küla (Valeri Zlatin, Aivo Hallikas), II koht Mammaste küla

       (Eduard Vals, Lembit Luukas), III koht Taevaskoja küla (Mikko Reponen, Timmo Kadak), 4. Lutsu küla ( Piret Tobias, jaan Konks), 5. Aarna - Kiuma küla (Arvi Rüütli, Meelis Kolsar), 6. Eoste - valgesoo küla ( Arnis Alasild, Laura Repp)

      Male - kabe: I koht Mammaste küla ( Andres Kund, Endel Luts), II koht Taevaskoja küla ( Ahti Bleive, Lauri Leppik), III koht Partsi - Uibujärve ( Kaupo Simga, Indrek Maripuu), 4. Lutsu küla (Ülo Kopli, Ennu Tobreluts), 5. Kähri - Puskaru - Tännassilma (Aigar Kähr, Riho Plato)

      Lumerõngas: I koht Himmaste küla ( Rando Võikar, Ene Mattus, Kristo Mattus), II koht Andre küla (Roomet Rattus, Valev Maasik, Merike Hansen), III koht Aarna - Kiuma küla (Richard Kolsar, Erki Rüütli, Hanna Maria Rüütli 4. koht Partsi - Uibujärve küla (Heigo Luuk - luuken, Ilona Luuk - Luuken, Marko Liblik, 5. Holvandi - Vanaküla (Kristiina Solna, Kalle Ostrov, Enar Jallai), 6. Mammaste küla (Herta Hiiend, Algis Kasemets, Tanel Suvisild)

      Teatevõistlus: I koht Himmaste küla ( Merli Ermel, Eda Undrits, Markel Kurvits, Kristo Mattus, Janek Jõgis, Karoliin Krikunov), II koht Taevaskoja küla ( Risko Reponen, Indrek Karolin, Hillar Numa, Lea Leppik, Hanna - Liisa Reponen, Anett Numa), III koht Aarna - Kiuma küla (Anti Rüütli, Erki Rüütli, Andrus Juhandi, Mirjam Juhandi, Marget Rüütli, Hanna Maria Rüütli), 4. koht Partsi- Uibujärve (Ilona Luuk - Luuken, Anna Simga, Anet Simga, Marko Liblik, Indrek Maripuu, Heigo Luuk - Luuken), 5. Mammaste küla (Herta Hiied, Rain Raadik, Algis Kasemets, Tanel Suvisild, Tiiu Linnas, Eneli Vals)

      6. Rosma küla ( Heiti Hallap, Kaimo Lõiv, Tõnu Lõbu, Kairi Treiler, Karita Lõbu, Margis Soosaar).

      • Kõikide tulemusi saab vaadata Põlva valla kodulehel www.polvavald.ee


      Registreeritud (0) Anonüümne (0)
      Jäta kommentaar
      Postitades kommentaari nõustud reeglitega
      Loe kommentaare Loe kommentaare