Tallinn Tartu Hiiumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Pärnumaa Raplamaa Lääne-Virumaa Järvamaa Viljandimaa Ida-Virumaa Jõgevamaa Tartumaa Põlvamaa Võrumaa Valgamaa
Maakonnad
  Linnad ja vallad
   VALI UUDISTE PIIRKOND

   Piirsalu Cup 2013 parandas jahimeeste laskeosavust

    (1)
                        
   Pilt on illustreeriv
   Pilt on illustreeriv

   31. augustil kogunesid jahimehed Piirsalu raketibaasi, et proovile panna oma laskeosavus ning ühiselt veeta üks tegus päev.

   Üritus algas ühise laua taga kohvi ning muu hea ja paremaga, millega kostitas osavõtjaid Sulev Heinpalu. Tutvustati ohutusreegleid ning ürituse korraldusliku poolt, peale mida võis laskmine alata. Selgitati välja parimad nii individuaalselt kui ka võistkondlikult. Kokku osales 21 laskurit-jahimeest, nende seas ka üks naine, kes nii mitmelegi kogenud kütile silmad ette tegi. Lasti 25 lendavat pigimärki, ning individuaalselt parim oli Allar Lai, kes tabas 20 märki. Teise koha karika viis endaga külalisvõistleja Sulev Heinpalu ning kolmanda koha saavutas tihedas konkurentsis Alvar Lai. Võitja võistkond oli Heimar Lai, Ülo Heinpalu ning Alvar Lai. Masinad, millega võistlus läbi viidi on soetatud Leader programmi abiga, ning selle eesmärk on parandada jahimeeste laskeosavust, et vältida jahiõnnetusi, lisaks aga pakkuda inimestele põnevat ning huvitavat ajaveetmise võimalust ning läbi ühistegevuse muuta kogukonda tugevamaks.

   Taolist üritust korraldas Piirsalu jahi- ja metsaühing teist aastat ning loodetavasti saab see üritus traditsiooniks.


   Registreeritud (0) Anonüümne (1)
   Jäta kommentaar
   Postitades kommentaari nõustud reeglitega
   Loe kommentaare Loe kommentaare