Tallinn Tartu Hiiumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Pärnumaa Raplamaa Lääne-Virumaa Järvamaa Viljandimaa Ida-Virumaa Jõgevamaa Tartumaa Põlvamaa Võrumaa Valgamaa
Maakonnad
  Linnad ja vallad
   VALI UUDISTE PIIRKOND

   8-2 pole paha

                        
   8-2 pole paha
   Pilt on illustreeriv
   Foto: Siim Lõvi

   Sel hooajal Tamsalu Los Toros/Simuna IVAXi nime kandev ja Eesti korvpalli esiliigas osalev võistkond saavutas alagrupiturniiril 10 mängust kaheksa võitu ja kaks kaotust, millega võib üldjoontes rahule jääda.

   Kaks mängu, kus tabelisse märgiti kaotus, jäid aga omajagu kripeldama. Esmane eesmärk pääseda tugevamasse vahegruppi, mis tagab koha ka play-off'is, on täidetud, kuid üldiselt võib öelda, et nüüd alles hooaeg algab.Kõik võinuks minna ka hoopis teisiti, sest hooaja avamäng kogenud meeskonnaga Scanweld/Eesti Näitused oli kui halb õudusunenägu. Vaid loetud päevad varem olime karikavõistluste raames mänginud kaks väga head partiid meistriliiga meeskonna Tallinna Kalevi vastu, millest ühe ka võitsime, ehk tegime heas mõttes ajalugu. Ometi kulges Eesti Näituste spordihallis peetud esiliiga avalahing üle kivide ja kändude ning kogu mängu olime sisuliselt kaotusseisus, esimest korda pääsesime juhtima alles eelviimasel mänguminutil, vastastel õnnestus veel kord juhtima minna, kuid viimasel rünnakul tabas kogenud Sven Pugonen kaugviske (analoogses situatsioonis Tallinna Kalevi vastu teises mängus läks lõpuvise kahjuks mööda, mis ei võimaldanud veelgi suuremat ajalugu kirjutada) ja esimene raske võit tabelis oli tõsiasi. Järgnenud suureskooriline võit SK Marcuse üle tuli näiliselt kergelt, kuid vastane murdus alles viimasel viiel minutil. Paides toimunud lahingust suurt midagi kirjutada pole.


   Registreeritud (0) Anonüümne (0)
   Jäta kommentaar
   Postitades kommentaari nõustud reeglitega
   Loe kommentaare Loe kommentaare