Tallinn Tartu Hiiumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Pärnumaa Raplamaa Lääne-Virumaa Järvamaa Viljandimaa Ida-Virumaa Jõgevamaa Tartumaa Põlvamaa Võrumaa Valgamaa
Maakonnad
  Linnad ja vallad
   VALI UUDISTE PIIRKOND

   Seikluspark kohe valmis: Tuhamäe hostel võtab vastu esimesi kliente

    (14)
   Eestielu.ee
                        
   Pilt on illustreeriv.
   Pilt on illustreeriv.
   Reuters/Scanpix

   Eile pidulikult avatud Tuhamäe hostel, millest avaneb vaade seiklusturismi keskuse veel suletud laskumisnõlvadele, on veebruarikuus igaks nädalavahetuseks välja üüritud, seda juhul kui välja kuulutatud uudis tuhamäe laskumisnõlvade avamisest veebruari alguses paika peab, kirjutab Põhjarannik.

   Pool kuud enne Kiviõli seiklusturismi keskuse nõlvade valmimist avas oma uksed Tuhamäe hostel, mis on mõeldud eelkõige majutama just neid kliente, kes tulevad Eesti pikimatele laskumisnõlvadele ning uhkeimasse lumelauaparki. Eile koos uudisega, et esimene nõlv avatakse sõitjatele 1. veebruaril, tuli mõne tunni jooksul hostelile tosin majutust puudutavat infopäringut. Esimesed toad on aga juba praegu seiklusturismi keskuse ehitajatele välja üüritud.

   Veebruaris esimene sõiduvõimalus

   Sihtasutuse Kiviõli Seiklusturismi Keskuse juhatuse liikme Janek Maari sõnul käidi eile küll välja info nõlvade avamisest 1. veebruaril, kuid pigem tuleks rääkida ühe, kõige suurema laskumisnõlva avamisest. Ülejäänud rajad ning lumelauapark loodetakse käima saada veebruarikuu jooksul.

   Loe pikemalt Põhjarannikust.


   Vaata märksõnade teemalehti või lisa/eemalda neid MyDelfi huvidest + ja - abil.

   Mis teemad Sind huvitavad?

   • -  jälgi
   • -  ära jälgi
   Lase MyDelfil ehitada Sinu personaalne uudisleht!

   Logi sisse Facebook'iga

   Alusta MyDelfi kasutamist
   Registreeritud (0) Anonüümne (14)
   Jäta kommentaar
   Postitades kommentaari nõustud reeglitega
   Loe kommentaare Loe kommentaare