Tallinn Tartu Hiiumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Pärnumaa Raplamaa Lääne-Virumaa Järvamaa Viljandimaa Ida-Virumaa Jõgevamaa Tartumaa Põlvamaa Võrumaa Valgamaa
Maakonnad
  Linnad ja vallad
   VALI UUDISTE PIIRKOND

   Spordiuudised: kodune hooaeg motokrossis on edukalt alanud Erki Kahrole

                        
   Spordiuudised: kodune hooaeg motokrossis on edukalt alanud Erki Kahrole
   Pilt on illustreeriv
   Foto: Andres Putting

   Jäähoki

   Islandil Reykjavikis toimunud jäähoki II divisjoni MM-i A-grupi turniiril saavutas Eesti koondis esikoha ning tõusis sellega kõrgemasse divisjoni. Ühena resultatiivsematest mängijatest märgiti ära ka viimsilane Ken Kuusk.

   Motokross

   Kodune hooaeg motokrossis on edukalt alanud Erki Kahrole (Yamamoto,Yamaha), kes Balti mere karikasarjas saavutas MX2 klassis etapivõidu.

   Motoklubi Kahro Racing, kust oma isa Valdur Kahro juhendamisel ka Erki Kahro võidusõitja tee on alguse saanud, hakkab Viimsis vastu võtma uusi liikmeid vanuses 6 ja ülespoole alates 1. maist. Info tel 50 48 275 või kahroracing@ gmail.com.

   Karate

   15. aprillil toimunud Eesti meistrivõistlustel Kimura Shukokai karates võitsid kokku seitse medalit spordiklubis Impact treener Kätlin Kiviranna käe all harjutavad Viimsi noored. 10-11-aastaste poiste kumites oli kokku 18 võistlejat, finaalis kohtusid Krevon Alet-Märtson ja Jakob Haud. Esikoha nii kumites kui ka katas võttis Krevon, katas oli ta finaalis parem oma klubikaaslasest Carl Christjan Bogoslovskist. Samas vanuseklassis kohtus Markus Oliver Hirv pronksimatšis Jakob Haudiga ning pidi leppima 4. kohaga.

   Viimsi poiste medalid Eesti meistrivõistlustelt 2012:
   Krevon Alet-Märtson - kata kuld, kummite kuld
   Jakob Haud - kata pronks, kummite hõbe
   Carl Christjan Bogoslovski - kata hõbe
   Marti Himbek - kata hõbe
   Martin Kirbits - kata pronks
   Palju õnne!


   Registreeritud (0) Anonüümne (0)
   Jäta kommentaar
   Postitades kommentaari nõustud reeglitega
   Loe kommentaare Loe kommentaare