Tallinn Tartu Hiiumaa Saaremaa Läänemaa Harjumaa Pärnumaa Raplamaa Lääne-Virumaa Järvamaa Viljandimaa Ida-Virumaa Jõgevamaa Tartumaa Põlvamaa Võrumaa Valgamaa
Maakonnad
  Linnad ja vallad
   VALI UUDISTE PIIRKOND

   Viiepäevane suvelaager Saaremaal

                        
   Viiepäevane suvelaager Saaremaal
   Kuressaare Ametikoolis saavad poisid aimu ka paadiehitusest.
   Erakogu

   11.-15. juunil toimub Saaremaal Kuressaare Ametikooli ja Keila Kooli poolt korraldatav ning Euroopa Sotsiaalfondi poolt rahastatav suvelaager Keila Kooli õpilastele.

   Viiepäevase laagri eesmärk on pakkuda õpilastele kohe pärast kooliaasta lõppu kogemusi läbi mitteformaalse õppe ning võimaldada koos koolikaaslastega veeta Saaremaal meeleolukas ja huvitav nädal.

   Suvelaagris osalevate õpilaste arv on piiratud ning programmis saab osaleda 45 8.-11. klassi õpilast.

   Päevaseid tegevusi korraldab Kuressaare Ametikool. Erinevad meistriklassid on koostatud ametikooli erialade baasil ning meistriklasse viivad läbi oma ala parimad spetsialistid.

   Ööbimine ja õhtune meelelahutus toimub Suure Töllu Puhkekülas Upal.

   Õhtuse aja veetmise eest kannavad hoolt Keila Kooli õpetajad. Tulemas on maastikumäng, sportmängud, ise tegevuskavad ja üllatusõhtu. Vabal ajal on võimalik kasutada Suure Töllu puhkeküla sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi (võrkpall, korvpall, jalgpall, ujumine, rulluisutamine jne). Suvelaager on kõigile osalejatele tasuta. Registreerimine Keila Kooli kodulehel www.keilakool.ee.


   Registreeritud (0) Anonüümne (0)
   Jäta kommentaar
   Postitades kommentaari nõustud reeglitega
   Loe kommentaare Loe kommentaare